Konkurs plastyczny „Wędrówka Kolędników”

Konkurs plastyczny „Wędrówka Kolędników”Konkurs plastyczny „Wędrówka Kolędników”, którego pomysłodawcą była Pani Lucyna Turostowska, cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów okolicznych szkół podstawowych. W ostatnich tygodniach napłynęło do nas przeszło sto prac w dwóch kategoriach wiekowych. Czteroosobowe jury z plastykiem – panią Katarzyną Adamczak – na czele, wybrało ZŁOTĄ DZIESIĄTKĘ.

Dziś o godzinie 13.00 w Urzędzie Miejskim burmistrz Piotr Woszczyk wręczył wyróżnienia autorom zwycięskich prac: Noemi Gardeckiej, Ewelinie Jankowiak, Katarzynie Cierpiszewskiej, Malwinie Nowak, Annie Nowaczyk, Monice Krzyśce, Natalii Łukowiak, Jakubowi Henschelowi, Maksowi Wachowiakowi i Julkowi Bolimowskiemu. Dziękujemy bardzo wszystkim młodym artystom! Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież