Michał Zieliński poprowadzi PiS w wyborach samorządowych w powiecie obornickim

Michal Zielinski

Decyzją Tomasza Ławniczaka – Posła na Sejm RP a zarazem przewodniczącego Wielkopolskiego Wojewódzkiego Zespołu Samorządowego Michał Zieliński powołany został na Wyborczego Pełnomocnika Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości w powiecie obornickim.

Oznacza to, że na barkach przewodniczącego obornickiego PiS a zarazem wiceprezesa okręgu pilskiego tej partii spoczywać będzie ciężar przygotowania lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości do wyborów na Burmistrzów Obornik i Rogoźna, Wójta Ryczywołu oraz do Rad Miejskich w Obornikach, Rogoźnie Rady Gminy w Ryczywole, Rady Powiatu Obornickiego i Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

W marcu bieżącego roku Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński powołał 17 Przewodniczących Wojewódzkich Zespołów Samorządowych. W skład Zespołów wchodzą, oprócz przewodniczącego, koordynatorzy okręgowi oraz przewodniczący zarządów powiatowych PiS lub komitetów powiatowych z terenu województwa.

Do kompetencji Zespołów należy m.in. stworzenie wojewódzkich programów PiS (do 30 listopada 2017 r.), zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń dla kandydatów na radnych oraz opiniowanie kandydatów w wyborach do sejmików województw i ustalanie kandydatów na prezydentów, burmistrzów i wójtów oraz do rad powiatów, miast i gmin z danego terenu.

Prezes Kaczyński zobowiązał pozostałych parlamentarzystów PiS i ministrów - członków partii do aktywnego uczestnictwa w pracach Zespołów.

Komentarze  

#1 Ryszard 2017-06-23 11:27
UFF TO NA SZCZĘŚCIE ŁUKASZ PRZEPISAŁ. JEDNAK PRZECINKÓW I TAK BRAK.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież