.Nowoczesna Ryszarda Petru oficjalnie w powiecie obornickim.

nowoczesna powiat oborniki

Partia ekonomisty Ryszarda Petru szturmem wdarła się na polską scenę polityczną równiez w Powiecie Obornickim. Partia ta po kilku miesiącach istnienia wprowadziła do Sejmu 28 posłów i coraz lepiej oceniana jest przez Polaków. 

W połowie stycznia struktury .Nowoczesnej zostały utworzone w powiecie obornickim. Na ich czele stanął działacz społeczny, radny RM w Rogoźnie – Łukasz Zaranek, który od sierpnia był koordynatorem Nowoczesnej w powiecie wągrowieckim i obornickim, wspierając organizacyjnie kandydatów na posłów z tego rejonu.

Powołanie struktur powiatowych było kwestią czasu – mówi przewodniczący zarządu powiatowego Nowoczesnej. – Zainteresowanie przystąpieniem do struktur lokalnych było duże, niemniej jednak przyjęliśmy w Nowoczesnej zasadę potrójnej weryfikacji kandydatów, aby nie zgubić tego, co tkwi u podstaw ugrupowania: świeżości, merytorycznego przygotowania i braku obciążeń z przeszłości. Dlatego też wśród wiceprzewodniczących zarządu powiatu obornickiego znaleźli się: Mirosław Moskalewicz, obornicki lekarz, dyrektor NZOZ Konsyliarz oraz rogoziński przedsiębiorca, były niezależny radny powiatowy - Maciej Gracz.

Chcemy stworzyć nową jakość polityki, z nowymi osobami, które  mają świeże spojrzenie na sprawy naszego regionu chcemy zastąpić osoby, które od dekad pojawiają się w naszych samorządach. Zarząd koła Nowoczesnej na comiesięcznych spotkaniach skupia uwagę na priorytetach dla powiatu obornickiego oraz gmin wchodzących w jego skład. Przed powstaniem programu Nowoczesnej przeprowadzono największe w historii naszego kraju konsultacje społeczne, my – tutaj na dole – także skupimy się na problemach, jakie definiować będą Mieszkańcy, stąd też możliwość bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – informuje Łukasz Zaranek. 

 

Komentarze  

-2 #2 Franciszek 2016-03-16 20:45
Cytuję Guest:
To do nas też idioci zawitali

A czemu gościu z Nowoczesnej w naszym okręgu dostał tyle głosów? Guest jesteś w tej okolicy w mniejszości, nie wystarczy trolować na forach.
Cytować
+9 #1 Guest 2016-03-16 20:33
To do nas też idioci zawitali
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież