Kampania wyborcza w wykonaniu Adaszewskiego

nowoczesna2m

Kampania wyborcza do Sejmu i Senatu nabiera tempa. Za przyczyną Bartosza Adaszewskiego może wreszcie kandydaci na posłów realnie powalczą o głosy mieszkańców naszego powiatu.

Zazwyczaj kampania w naszej okolicy ogranicza się do plakatowania (zaśmiecania) ulic, kilku sztucznych spotkań w urzędach i próbie zdobycia jak największej liczby fanów na profilu społecznościowym, często założonym tylko na potrzeby wyborów.

W poniedziałek doszło do spotkania z mieszkańcami okręgu wyborczego numer 38, kandydata nowoczesnej.pl, mieszkańca Obornik Bartosza Adaszewskiego. Na dworcu kolejowym w Pile odbyła się konferencja prasowa. Bartosz Adaszewski zaprezentował jeden z filarów swojego programu wyborczego a więc kwestię unowocześnienia i usprawnienia komunikacji kolejowej pomiędzy Piłą a Poznaniem. Kandydat na spotkanie przyjechał pociągiem z Poznania.

Kandydat na posła na konferencję przyjechał pociągiem z Poznania. Podczas podróży wraz z wolontariuszami rozmawiał z podróżnymi i uzyskiwał ich opinię na temat tego połączenia kolejowego.

-Konieczna jest modernizacja nitki kolejowej pomiędzy Poznaniem a Piłą, w szczególności zwiększenie liczby miejsc, w których mogą mijać się pociągi. Tylko takie rozwiązanie umożliwi skrócenie przejazdu z Piły do Poznania z dwóch do jednej godziny. Obecne plany unowocześnienia linii zakładają skrócenie przejazdu tylko o pół godziny, a to za mało. Nie powinniśmy godzić się na bylejakość. ” – powiedział Bartosz Adaszewski.

Dodatkowo kandydat zwrócił uwagę na konieczność wymiany taboru kolejowego. Obecny, jak stwierdził, ma się nijak do standardów europejskich.  

Czy inni kandydaci pojawią się wśród wyborców? Oprócz nowoczesnej.pl do ludzi wyszli jeszcze politycy PSL, organizując konferencję na rynku w Obornikach. Być może posunięcia Bartosza Adaszewskiego zmuszą kandydatów do większej aktywności. Przypominamy, że jest on na pierwszym miejscu na liście swojego ugrupowania.

Zachęcamy pozostałe sztaby wyborcze do kontaktu z nasza redakcją. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież