NowoczesnaPL w Wielkopolsce

nowoczesnapl

Nowy gracz na scenie politycznej powoli kończy przygotowywania swoich list kandydatów do jesiennych wyborów parlamentarnych. 

- Setki osób zgłosiło się do nas od czerwcowego kongresu Nowoczesnej w Poznaniu. Wszystkich łączy jedno, chcą działać na rzecz Wielkopolski  – mówi koordynator Nowoczesnej na Wielkopolskę Łukasz Goździor. - To ludzie dla których polityka nie jest jedynym sposobem na życie. Oni  chcą się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem – dodaje Łukasz Goździor.

- Lista kandydatów do parlamentu w okręgu pilskim to szeroki przekrój ludzi. To przedsiębiorcy, przedstawiciele wolnych zawodów, prawnicy i pedagodzy. Znalazły się na niej osoby zarówno doświadczone jak i z młodszego pokolenia. Są wśród kandydaci znani ze swojej działalności społecznej i tacy, którzy z Nowoczesną chcą zacząć zmieniać kraj. Zmiany te w wymiarze okręgu pilskiego to przede wszystkim wsparcie przedsiębiorczości, dalszy rozwój ośrodków szkolnictwa i nauki ale także aktywizacja gospodarcza lokalnych społeczności i zapewnienie im zrównoważonego dostępu do instytucji edukacji i kultury. Poprawa warunków i wzrost zatrudnienia nie będą dalszej perspektywie możliwe bez rozwoju infrastruktury komunikacyjnej oraz zatrzymania odpływu młodych ludzi przez stworzenie im warunków do zdobywania wiedzy i dostępu do kultury – podkreśla koordynator okręgu pilskiego Nowoczesnej Paweł Grzęda. 

W obecnej chwili nie mamy jeszcze informacji czy z list Nowoczesnej PL będą startowały osoby z naszego powiatu. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież