Trwają wybory do Parlamentu Europejskiego

Trwają wybory

Od godzin rannych czynne są lokale wyborcze. 25 maja wybieramy eurodeputowanych.

 

Polacy wybierają do Parlamentu Europejskiego 51 osób. Udział w głosowaniu może wziąć każda pełnoletnia osoba, która nie jest pozbawiona praw obywatelskich. Spośród 90 kandydatów z 9 komitetów wyborczych wybieramy tylko jedną osobę. Aby głos był ważny należy postawić znak "X" po lewej stronie nazwiska kandydata. Inne oznaczenie swojego wyboru, bądź też zaznaczenie większej ilości kandydatów, będzie równoznaczne z nieważnością głosu.

Należy też pamiętać o tym, że nie można dokonywać korekt. Warto więc sie zastanowić przed dokonaniem wyboru, aby nie zrobić błędu. Potem cały arkusz należy wrzucić do urny. Listę kandydatów z Wielkopolski można znaleźć tutaj - kliknij.

Lokale wyborcze będa czynne do godz. 21:00.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież