Piotr Desperak kandydatem SiG na burmistrza Obornik

Piotr Desperak (foto: facebook.com)Stowarzyszenie Samorządni i Gospodarni poinformowało o wyborze swojego kandydata na  funkcję Burmistrza Obornik. Został nim Piotr Desperak.

Już coraz mocniej czuć zbliżającą się kampanię wyborczą do samorządów lokalnych. Kandydat SiG na pewno będzie liczył się w wyścigu na stanowisko burmistrza Obornik.

Zapowiada się ciekawa kampania wyborcza. Konkuretami Piotra Desperaka zapewne będą Tomasz Szrama i  Michał Zieliński.

Czy waszym zdaniem Piotr Desperak ma szansę zostać burmistrzem Obornik.

Komentarze  

-1 #2 YOP 2014-03-22 13:32
Ciekawy jestem czy pójdą w merytoryke czy może będa się znowu obrzucac błotem, Szrama ma dobrego wiceburmistrza, poukładał to sobie jakoś i cjoć gwiazdorzy to jednak potrafił wykorzystać obecną sytuację w kraju. Trzeba też patrzeć gdzie są ulokowani nasi kandudaci, tutaj może czarnym koniem okazać się OKS z Zielińskim na czele. Narazie PAn Desperak na pewno nie ma mojego głosu, ale wszystko przed nim.
Cytować
-1 #1 blago 2014-03-22 05:27
1 głos już ma... Swój własny he he. I jeśli nikt, zupełnie nikt nie pójdzie głosować to tym jednym głosem na siebie samego może nawet wygrać.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież