Czy Paweł Rabiej działa na rzecz PiSu?

Czyżby między prezesem PiS, a obecnym wiceprezydentem Warszawy pozostały z tego czasu jakieś relacje i dziś są one wykorzystywane w interesie PiSu? Czy Paweł Rabiej działa w tej kwestii na rzecz PiSu? Jest to naprawdę bardzo zastanawiające…

 

Partner Pawła Rabieja opublikował ostatnio w internecie ich wspólne zdjęcie w sytuacji – tak to nazwijmy – sypialnianej. Posypały się komentarze. Ja w tej sprawie chcę powiedzieć dwie rzeczy:

 

Pierwsza jest taka, że moim zdaniem taka publikacja jest złamaniem podstawowych zasad dobrego obyczaju i kultury. Sprawy natury intymnej właśnie dlatego nazywają się intymnymi, że dzieją się w pewnej dyskrecji. I każde tej dyskrecji łamanie jest moim zdaniem naruszeniem zasad przyzwoitego zachowania. Niezależnie od tego, czy zdjęcie takie publikuje Paweł Rabiej ze swoim partnerem, czy publikowałby je premier, prezydent, czy lider największej partii opozycyjnej ze swoją żoną, każdą taką sytuację oceniłbym tak samo.

 

I kwestia druga. Nie ma co ukrywać, że w kampanii do Parlamentu Europejskiego Paweł Rabiej, mówiąc o tym, że końcowym postulatem środowisk organizujących Marsze Równości jest adopcja dzieci przez pary jednopłciowe, wywołałem temat, dzięki któremu PiS wygrał wybory europejskie. Teraz zbliżają się wybory parlamentarne i jak na razie PiS próbuje ten temat podnosić ponownie, ale mu się to nie udaje. To zdjęcie Pawła Rabieja i jego partnera wygląda mi na ponowną próbę uruchomienia tego tematu. Uruchomienia go w interesie PiSu.

 

Przypominam sobie, że swego czasu Jarosław Kaczyński intensywnie promował Pawła Rabieja jako współautora książki Kim pan jest panie Wachowski? Czyżby między prezesem PiS, a obecnym wiceprezydentem Warszawy pozostały z tego czasu jakieś relacje i dziś są one wykorzystywane w interesie PiSu? Czy Paweł Rabiej działa w tej kwestii na rzecz PiSu? Jest to naprawdę bardzo zastanawiające…

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież