Krzysztof Paszyk liderem listy Koalicji Polskiej

Krzysztof Paszyk został liderem listy z kandydatami do Sejmu z ramienia Koalicji Polskiej PSL.

W Warszawie 17 sierpnia odbyła się konwencja wyborcza Koalicji Polskiej. Udział w niej wzięli m.in. senator Jan Filip Libicki i poseł Krzysztof Paszyk. Informaliśmy już w piątek, że Libicki będzie ubiegał się ponownie o mandat senatora. W sobotę na konwencji ogłoszono, że obornicki poseł będzie liderem listy Koalicji Polskiej w okręgu pilskim.

Mieszkańcy powiatu obornickiego będą więc mogli oddać swój głos 13 października na Krzysztofa Paszyka jako kandydata do reprezentowania regionu w Sejmie.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2