Moje życzenia urodzinowe dla Jarosława Kaczyńskiego

Nie mogę mu życzyć sukcesów politycznych. Bo wtedy – w moim najgłębszym przekonaniu – w przeważającej liczbie spraw, po prostu nie życzyłbym dobrze Polsce. Dlatego Panie Prezesie, z okazji urodzin życzę Panu zdrowia, a przede wszystkim zbawienia wiecznego, która jest przecież celem każdego człowieka.

 

Jestem senatorem opozycyjnym. Uważam, że PiS należy odsunąć od władzy. Że marnuje bądź niszczy wiele polskich sukcesów ostatniego XXX-lecia. Najbardziej boję się, że jeśli PiS wygra drugą kadencję, to zniszczy jeden z największych polskich sukcesów, jakim jest samorząd terytorialny. Ma też pewne osiągnięcia, czego dowiodła choćby ostatnia wizyta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych.

Nie ma co ukrywać, że twórcą tych wszystkich zagrożeń i dużo mniejszej ilości sukcesów, jest Jarosław Kaczyński, który dziś kończy 70 lat. Nie mogę więc złożyć Jarosławowi Kaczyńskiemu takich życzeń, które byłyby dla niego pewnie najmilsze. Nie mogę mu życzyć sukcesów politycznych. Bo wtedy – w moim najgłębszym przekonaniu – w przeważającej liczbie spraw, po prostu nie życzyłbym dobrze Polsce. Dlatego Panie Prezesie, z okazji urodzin życzę Panu zdrowia, a przede wszystkim zbawienia wiecznego, która jest przecież celem każdego człowieka.

Dziś jest także inne rocznica. Dla mnie niezwykle ważne, chociaż smutna. Rok temu, z żalem, opuściłem Platformę Obywatelską. Mimo tego do dziś, z bardzo wieloma jej członkami pozostaniemy w przyjaźni. I mam nadzieję że tak zostanie.

Wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszych urodzin życzę też mojemu sąsiadowi z senatorskiej ławy Piotrowi Florkowi oraz Janowi Marii Rokicie.

Komentarze  

+1 #1 Polak 2019-06-18 18:55
Niech mi pan opowie o sukcesach pana byłej partii? Może pominiemy afery min. Amber gold, afera sopocka, afera hazardowa, afera Pani Sawickiej Pana Krauzego, afera reprywatyzacyjn a, afera taśmowa, skandal z budową gazoportu, próbę doprowadzenia LOTu do bankructwa na rzecz Niemieckiego przewoźnika, ogólne godzenie się na wszystko co Niemcy wam narzucili gdzie Polska miała byc osłabiona żeby nie byc konkurentem dla rynków zachodnich. Zreszta widac w głosowaniach i poparciu, że Polacy wcale nie są tacy głupi jak myśleliście. Nie przepadam za Panem Jarosławem ale dzieki niemu zaczynaja się inne kraje z nami liczyć tylko media przychylne zachodowi zawsze będą odwracać kota ogonem. A dla portalu eoborniki wielki minus za propagowanie i popieranie tylko jednej partii. Piszecie jakby ktoś wam za to płacił.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież