Przejdź do głównej treści

Urząd Gminy w Ryczywole podjął wyzwanie (film)

| eoborniki.pl, ug ryczywół | Lokalne

Urząd Gminy Ryczywół podjął wyzwanie i wykonał zadanie na rzecz chorej Sandry.

Urząd Gminy w Ryczywole dziękuje OSP w Lipie za nominację. Zbieramy pieniądze dla małej, półrocznej Sandry, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni i potrzebuje na wyleczenie ok 10 mln zł. Nominujemy Szkołę Podstawową im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ludomach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Ryczywole - informuje urząd na facebooku.

Wykonanie zadania nagrano i zamieszczono w interencie.

Powiat Obornicki pozyskał pożyczkę z Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju. Pozwoli ona zbudować boisko przy Zespole Szkół i. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie.
Już w grudniu ulice regionu rozświetli świąteczny konwój aut i sań – Moto Mikołajki 2025! Święty Mikołaj wraz z elfami i Grinchem odwiedzi dzieci, które czekają na prezenty, uśmiech i sporą dawkę świątecznej magii.
Po zakończeniu prac przy wymianie pieca w Świetlicy Wiejskiej w Nowołoskońcu mieszkańcy znów spotkają się w odnowionym budynku. Już 8 listopada o godz. 18:00 odbędzie się tam Dzień Seniora – z poczęstunkiem, biesiadą i pokazem ratowniczym OSP.
Pojazd Polaris RZR TRAIL S 1000 został wybrany przez Komendę Powiatową Policji w Obornikach ze względu na swoje właściwości terenowe, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania - pisze w piśmie w odpowiedzi na nasze pismo Komenda Powiatowa Policji w Obornikach.
W Jaraczu intensywnie myślą o zbliżających się małymi krokami świętach Bożego Narodzenia.
Przed budową nowego boiska przy ul. Objezierskiej w Obornikach zebrano ziemię i trawę. Dokąd ona trafiła?
Zniknęły stare garaże, a na placu przy ul. Kowanowskiej widać już sprzęt drogowców. Powstaje łącznik z rondem na DK11 – inwestycja, która całkowicie zmieni sposób wjazdu i wyjazdu z tej części Obornik. Po nowemu pojedziemy już w listopadzie!?