Przejdź do głównej treści

Oborniki. Zmiana lokalizacji punktu pomocy uchodźcom

| MP | Komunikaty

Gmina Oborniki zmienia lokalizację punktu pomocy uchodźcom z Ukrainy. Obecny punkt w Obornickim Ośrodku Kultury będzie czynny do 14.04 do godziny 18:00.

Punkt pomocy zostanie przeniesiony na ulicę Chłopską 1a (dawna restauracja Casablanca), będzie on czynny od 20 kwietnia w poniedziałki, środy i piątki, w godz. 12-18. W dniach 15-19 kwietnia w związku z przenosinami gminny punkt będzie nieczynny.

źródło: UMiG Oborniki

 

W związku z zaplanowanym na 11 listopada Biegiem Niepodległości w Obornikach wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.
10 listopada obornicka komunikacja będzie dostępna dla swoich pasażerów. Część kursów tego dnia jednak zostanie wycofana.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach sp. z o.o. informuje o przerwie w dostawie wody w Bogdanowie.
Święto Niepodległości będzie obchodzone we wszystkich samorządach. Programem pochwalił się Ryczywół.
Dziś, 1 listopada, obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. To czas refleksji i pamięci o bliskich, ale też wzmożonego ruchu i licznych wizyt na cmentarzach.
Enea Operator zapowiada serię planowych wyłączeń energii elektrycznej w gminach Oborniki, Rogoźno i Ryczywół. Przerwy rozpoczną się 3 listopada i potrwają do 18 listopada 2025 r. Sprawdź szczegółowy harmonogram.
W związku z dniem Wszystkich Świętych w okolicy cmentarza parafialnego w Obornikach dokonana zostanie zmiana organizacji ruchu.