Przejdź do głównej treści

Trwa sprawdzanie ofert na przebudowę drogi w Maniewie

| Łukasz | Komunikaty

Spółka BIMEX złożyła najtańszą ofertę na przebudowę drogi w Maniewie.

W Maniewie do wykonania jest ok. 240 metrów drogi z nawierzchni asfaltowej oraz chodnika i zjazdów z kostki betonowej. Wykonane zostanie również odwodnienie powierzchniowe. Obecnie droga posiada nawierzchnię brukową z kamienia polnego, który poprzedza odcinek nawierzchni bitumicznej. 

Do magistratu spłynęły 4 oferty. Najniższą cenę zaoferował BIMEX sp. z o.o. sp. k. 

{aridoc engine="pdfjs" width="800" height="900"}https://www.eoborniki.pl/images/stories/2022/informacje/2022-04/11/informacja_z_otwarcia_ofert_08.04.2022.pdf{/aridoc}

Oferty na przebudowę drogi.pdf

Po analizie ofert ogłoszony zostanie wykonawca drogi.

 

W związku z zaplanowanym na 11 listopada Biegiem Niepodległości w Obornikach wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.
10 listopada obornicka komunikacja będzie dostępna dla swoich pasażerów. Część kursów tego dnia jednak zostanie wycofana.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach sp. z o.o. informuje o przerwie w dostawie wody w Bogdanowie.
Święto Niepodległości będzie obchodzone we wszystkich samorządach. Programem pochwalił się Ryczywół.
Dziś, 1 listopada, obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. To czas refleksji i pamięci o bliskich, ale też wzmożonego ruchu i licznych wizyt na cmentarzach.
Enea Operator zapowiada serię planowych wyłączeń energii elektrycznej w gminach Oborniki, Rogoźno i Ryczywół. Przerwy rozpoczną się 3 listopada i potrwają do 18 listopada 2025 r. Sprawdź szczegółowy harmonogram.
W związku z dniem Wszystkich Świętych w okolicy cmentarza parafialnego w Obornikach dokonana zostanie zmiana organizacji ruchu.