Przejdź do głównej treści

Azorek na kwarantannie

| Schronisko Azorek | Komunikaty

Schronisko Azorek do 10 grudnia jest na kwarantannie.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt “Azorek” wydało w czwartek komunikat. Dotyczy on sytuacji epidemicznej. Schronisko przebywa na kwarantannie do 10 grudnia. Do tego czasu wstrzymane są spacery i adopcje zwierząt.
Paczki, które chcieli przekazać wolontariusze w ramach napsianego "Listu do św. Mikołaja", można zostawiać pod drzwiami. Na miejscu są 2 osoby, które odbiorą prezenty dla zwierząt.

Schronisko jednocześnie informuje, że cały czas funkcjonuje gabinet weterynaryjny. 

 

Oborniki reklama Orange 800x250

 

 

 

 

W Urzędzie Gminy w Ryczywole wprowadzono zmiany. Z dniem 05.11.2025 r.  stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami zostało przeniesione do biura nr 20, mieszczącego się w Referacie Inwestycji i Rozwoju.
W związku z zaplanowanym na 11 listopada Biegiem Niepodległości w Obornikach wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.
10 listopada obornicka komunikacja będzie dostępna dla swoich pasażerów. Część kursów tego dnia jednak zostanie wycofana.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach sp. z o.o. informuje o przerwie w dostawie wody w Bogdanowie.
Święto Niepodległości będzie obchodzone we wszystkich samorządach. Programem pochwalił się Ryczywół.
Dziś, 1 listopada, obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. To czas refleksji i pamięci o bliskich, ale też wzmożonego ruchu i licznych wizyt na cmentarzach.
Enea Operator zapowiada serię planowych wyłączeń energii elektrycznej w gminach Oborniki, Rogoźno i Ryczywół. Przerwy rozpoczną się 3 listopada i potrwają do 18 listopada 2025 r. Sprawdź szczegółowy harmonogram.