Przejdź do głównej treści

Za tydzień oddasz krew w Ludomach

| eoborniki.pl, rckik | Komunikaty

W pierwszą niedzielę lipca odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa.

Wakacje to trudny okres dla centrów krwi. Wiele osób wyjeżdża wówczas na wielodniowy wypoczynek. Niestety życiodajna tkanka jest potrzebna przez cały rok. Tym szczególniej zachęcamy do udziału w akcji honorowego krwiodawstwa, która odbędzie się 5 lipca w Ludomach. W niedzielne przedpołudnie krew będzie można oddać w ludomskiej szkole.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwioleczenictwa w Poznaniu informuje, że akcja potrwa od 09:00 d0 14:00.

 

Wielkopolski Fundusz Rozwoju zaprasza na konferencję poświęconą rewitalizacji zdegradowanych obiektów. Skąd pozyskać środki?
PWiK Sp. z o.o. w Obornikach informuje o planowanej przerwie w dostawie wody w środę, 17 września 2025 r., w godzinach 8:00–14:00.
S.C. Transport poszukuje kierowców z kategorią D. Przewoźnik poszukuje pracowników na cały etat, ale także w krótszym zakresie czasu.
Wójt Gminy Ryczywół Roman Trzęsimiech zaprasza na spotkanie informacyjne. Będzie ono dotyczyło rozbudowy ul. Czarnkowskiej w Ryczywole. 
Mieszkańcy 8 miejscowości z gminy Oborniki muszą przygotować się na przerwę w dostawie wody. Powodem są prowadzone tego dnia prace Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach.
W Rogoźnie odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa. Zorganizowana zostanie w Świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej w dniu 5 września. 
1 września do szkół powracają dzieci. Tego dnia zachodzą zmiany w rozkładzie jazdy obornickiej komunikacji.