Przejdź do głównej treści

Oborniki i okolice bez prądu nawet do 20:00!

| eoborniki.pl, enea | Komunikaty

Silny wiatr jest też przyczyną uszkodzeń linii energetycznych na terenie Gminy Oborniki.

Wyłączenia na części ulic Obornik, ale także m.in. Bogdanowa, Uścikowa czy Uścikówca mogą potrwać do godz. 20:00. Taką informacje przekazuje Enea Operator.

30 września 2019 r. w godz. 16:47 - 20:00

Uścikówiec; Uścikowo; Bogdanowo; Oborniki ul. Poprzeczna, Łąkowa, Mostowa, Okrężna, Sportowa, Szamotulska, Krańcowa, Edwarda Sowiaka, Maksymiliana Jackowskiego, Nowa, Słoneczna, Karola Marcinkowskiego, Wiosenna, Graniczna, Gołaszyńska, Objezierska, Komunalna, Powstańców Wielkopolskich, Armii Poznań

Zrób zdjęcia rozpoznawalnych zdjęć Gminy Rogoźno i wygraj nagrody. Od 12 stycznia rusza konkurs "Gmina Rogoźno w obiektywie – Kalendarz 2027".
Powiat obornicki znalazł się na zachodniej granicy strefy, w której IMGW prognozuje silniejsze opady śniegu i zamiecie. Ostrzeżenie obowiązuje w niedzielę, 11 stycznia 2026 r.
13 stycznia przy Targowisku Miejskim w Rogoźnie będzie można skorzystać z bezpłatnego badania piersi. Darmowa usługa oferowana jest kobietom w wieku 45-74 lat.
Do godz. 15:00 ma potrwać przerwa w dostawie wody dla mieszkańców Obornik z ul. Betoniarska i Kowanowska. 
Choć IMGW ostrzega dziś przed intensywnymi opadami śniegu, w powiecie obornickim nie spodziewamy się tak dużych ilości białego puchu jak na północnym wschodzie Polski. Meteorolodzy przewidują jednak trudne warunki wieczorem – deszcz, śnieg i  przymrozek to wszytsko może nas spotkać dzisiaj w nocy.
Na noc z piątku na sobotę (2/3 stycznia 2026 r.) oraz poranek w sobotę 3 stycznia wydano ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia przed oblodzeniem dla obszaru powiat obornicki. Ostrzeżenie zostało opublikowane przez IMGW.
Przewodniczący Hubert Kuszak przedstawił plan pracy Rady Miejskiej w Rogoźnie w miesiącu styczniu.