Ważny komunikat PGKiM

Pomimo zapisów prawnych mówiących o konieczność zachowania 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia umów na świadczenie usługi odbioru odpadów przez PGKiM - nie ma takowej potrzeby.

Poniżej podajemy treść oświadczenia Prezesa PGKiM Sławomira Haraja:

"Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z. o.o. w Obornikach informuje, iż właściciele nieruchomości na terenie Gminy Oborniki, którzy dotychczas nie wypowiedzieli umowy na odbiór odpadów komunalnych nie poniosą żadnych konsekwencji ze strony tutejszego przedsiębiorstwa.

Nadmienia się, że nowelizacja ustawy o utrzymaniu i porządku w gminach nie zawiera przepisu, który regulowałby wprost sprawę zawartych umów na odbiór odpadów komunalnych to i tak umowy te stają się bezprzedmiotowe i przestają być źródłem praw i obowiązków z dniem 1 lipca 2013 roku."

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież