Rozbój w Obornikach – czterech mężczyzn zatrzymanych
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach otrzymali zgłoszenie o zakrwawionym mężczyźnie, który wszedł do jednego ze sklepów na terenie miasta, szukając schronienia i pomocy. Na miejsce natychmiast skierowano patrol.
Usiłowanie zabójstwa w Rożnowie
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury pomiędzy dwoma obywatelami Ukrainy, do której doszło w miejscowości Rożnowo.
Wybuch gazu w Ryczywole. Nie ma osób poszkodowanych
W godzinach wieczornych w Ryczywole wybuchła butla z gazem - taka informacja wpłynęła do SK KP PSP w Obornikach. Mieszkańcy wielorodzinnego budynku opuścili dom o własnych siłach.
Reagujemy – pomagamy – ratujemy życie. Policyjna interwencja w Obornikach
Jedno anonimowe zgłoszenie, szybka reakcja i realna pomoc. Dzięki czujności mieszkańca oraz sprawnej interwencji obornickich policjantów udało się uratować życie mężczyzny w kryzysie bezdomności.
Bezpieczne ferie zimowe. Policjanci spotkali się z uczniami w Obornikach i Ludomach
Policjanci z powiatu obornickiego odwiedzili szkoły podstawowe w Obornikach i Ludomach. Celem spotkań było przypomnienie uczniom zasad bezpieczeństwa przed zbliżającymi się feriami zimowymi.
Ćwiczenia przeciwpożarowe w Komendzie Powiatowej Policji w Obornikach
Funkcjonariusze Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach przeprowadzili w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Obornikach ćwiczenia przeciwpożarowe.
Międzynarodowa współpraca policji. Zatrzymania osób i zabezpieczenie 73 rowerów.
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Obornikach, przy współdziałaniu z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji, prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży rowerów na terenie Niemiec, które następnie były oferowane do sprzedaży w Polsce.


W minionym tygodniu do Komisariatu Policji w Rogoźnie zgłosił się pokrzywdzony, który stwierdził, iż doszło do włamania do jego mieszkania. Sprawca ukradł m.in. butlę z gazem oraz inne drobne przedmioty, które pozostały w mieszkaniu po przeprowadzce. Policjanci już tego samego dnia ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 32-letni Mirosław L. mieszkaniec Rogoźna, który dzień wcześniej pomagał zgłaszającemu w przeprowadzce.


