Skip to main content


Nie masz czasu zająć się tematem śmieci w firmie? Oni mogą Ci pomóc

| Artykuł sponsorowany | ECO newsy

Prowadzenie firmy to wyzwanie, które pochłania wiele czasu i energii. Jednym z aspektów, który często bywa zaniedbywany, jest właściwe gospodarowanie odpadami. Jednak ignorowanie tego tematu może mieć poważne konsekwencje - zarówno prawne, jak i wizerunkowe. Na szczęście, istnieją wyspecjalizowane firmy, które mogą wziąć ten obowiązek na swoje barki, pozwalając Ci skoncentrować się na kluczowych obszarach Twojej działalności.

Esbud. Co warto wiedzieć o tej firmie?

Esbud to firma z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze odpadów dla przedsiębiorstw. Oferujemy pełen zakres usług, od demontażu i recyklingu sprzętu elektronicznego, przez niszczenie dokumentów i nośników danych, aż po odbiór i utylizację odpadów przemysłowych i wielkogabarytowych. Nasz zespół ekspertów zadba o to, aby Twoja firma była w pełni zgodna z obowiązującymi przepisami, a Ty mógł spokojnie prowadzić swój biznes.

Demontaż, recykling i utylizacja aparatury informatycznej i medycznej

Nowoczesne technologie są nieodłączną częścią większości firm, ale co zrobić z przestarzałym sprzętem? Esbud oferuje kompleksową usługę demontażu, recyklingu i utylizacji aparatury informatycznej oraz medycznej. Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się bezpiecznym i ekologicznym pozbycie się Twoich starych urządzeń, dbając o ochronę danych i środowiska.

Niszczenie dokumentów i nośników danych

Przechowywanie poufnych dokumentów i danych to kluczowe wyzwanie dla każdej firmy. Esbud zapewnia profesjonalne usługi niszczenia dokumentów oraz dysków twardych i innych nośników, gwarantując pełne bezpieczeństwo Twoich informacji. Nasza usługa obejmuje bezpieczny transport, niszczenie na certyfikowanych urządzeniach oraz wystawienie stosownych dokumentów potwierdzających zniszczenie. Możesz mieć pewność, że Twoje poufne dane nigdy nie trafią w niepowołane ręce.

Odbiór i utylizacja odpadów przemysłowych i wielkogabarytowych

Niezależnie od branży, w której działasz, z pewnością generujesz różnego rodzaju odpady - od zużytych opon po odpady poprodukcyjne. Esbud oferuje kompleksową obsługę w zakresie odbioru, transportu i utylizacji tych odpadów, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Odbiór i wywóz elektrośmieci

Jednym z kluczowych elementów kompleksowej obsługi odpadów w firmie jest właściwe gospodarowanie elektrośmieciami. Elektrośmieci to wszelkie zużyte lub niesprawne urządzenia elektryczne i elektroniczne, takie jak AGD, RTV, IT czy oświetlenie. Ich niewłaściwa utylizacja może mieć poważne konsekwencje dla środowiska, dlatego niezwykle ważne jest, aby powierzyć ten obowiązek wyspecjalizowanej firmie.

Kompleksowa obsługa Twoich w zakresie wywozu odpadów

Esbud (ofertę znajdziesz na stronie: https://esbud.pl/ ) to Twój partner w zakresie kompleksowej obsługi w zakresie wywozu odpadów. Nasi eksperci zadbają o pełną zgodność Twojej firmy z regulacjami prawnymi, a Ty będziesz mógł spokojnie skoncentrować się na kluczowych obszarach swojej działalności. Skontaktuj się z nami już dziś, a pomożemy Ci wypełnić obowiązki związane z recyklingiem odpadów. Nie musisz tracić czasu, a my zadbamy o to, aby Twoja firma była w pełni ekologiczna i zgodna z przepisami.

H2POLAND: większość ważnych dla rozwoju e-mobilności pierwiastków jest pod kontrolą Chin

„Jedno z największych wyzwań Polski i Europy ma związek z krytycznymi materiałami - cennymi pierwiastkami, które są kluczowe dla przyszłości nauki, technologii, innowacji.

Niskoemisyjna i naturalna przyszłość branży budowlanej 

Ograniczanie emisji CO2 w branży budowlanej staje się koniecznością – wymaga tego osiągnięcie neutralności klimatycznej w 2050 r.

Kiedy wejdzie w życie system kaucyjny?

System kaucyjny w Polsce, zgodnie z ustawą, powinien zacząć działać od 2025 roku. To sposób na motywowanie konsumentów do zwrotu zużytych butelek i puszek, by zwiększyć poziom recyklingu.

Protest śmieciowy w Gminie Oborniki

Już za kilka dni będziemy obchodzić Międzynarodowego Dnia Ziemi. Co TY jesteś w stanie zrobić dla Ziemi?

Posadź las wspólnie z Powiatem Obornickim

Dla klas 5-6 uczniów szkół podstawowych przygotowane zostały warsztaty pt. "Posadź las wspólnie z Powiatem Obornickim”.

Eksperci: budynki w polskich miastach odpowiadają nawet za 80 proc. emisji CO2

W naszej strefie klimatycznej budynki odpowiadają średnio za 60 do 80 proc. emisji CO2, dlatego bez transformacji sektora budynków nie będzie transformacji miast, a bez transformacji miast nie uda się transformacja klimatyczna - wskazali eksperci podczas IX Europejskiego Kongresu Samorządów w Mik...

Moda się zmienia, a problem zostaje. Oto, jak fast fashion wpływa na środowisko

W wirze nieustannie zmieniających się trendów apetyt konsumentów wciąż rośnie. Niestety za barwnymi kolekcjami kryje się mniej atrakcyjna prawda – ogromny ślad ekologiczny.