Salon fryzjerski – wizytówka najwyższej jakości usług

Dziś, w dobie ogromnej konkurencji oraz szybkiego wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań, a nawet rewolucyjnych technologii, nie wystarczą wybitne umiejętności. Dobry fryzjer potrafi doskonale dobrać fryzurę do twarzy i perfekcyjnie obciąć lub ułożyć włosy, ale współcześni klienci oczekują od usług znacznie więcej. Dobry, niezawodny sprzęt fryzjerski oraz sprawdzone, markowe kosmetyki świadczą o jakości usług w salonie fryzjerskim.

Kompleksowe wyposażenie salonu - specjalne meble i akcesoria

Meble zaprojektowane do salonów fryzjerskich są ergonomiczne, funkcjonalne i estetyczne. Dzięki temu wyglądają efektownie i nowocześnie stanowiąc dla klientów dodatkową zachętę do korzystania z usług w danym salonie. Warto również zwrócić uwagę na wysoką jakość materiałów i staranność wykonania, które świadczą o pięknym wyglądzie i trwałości mebli. Fotel fryzjerski, konsola, szafki do przechowywania i ekspozycji kosmetyków, myjnia fryzjerska oraz meble recepcyjne stanowią pełne wyposażenie w salonie fryzjerskim. Sklep internetowy enzopolska.pl  oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych artykułów - mebli, narzędzi i akcesoriów fryzjerskich przeznaczonych do salonów.

Obrotowy fotel fryzjerski

Fotel używany w salonie fryzjerskim jest podstawowym meblem, więc powinien być solidny i komfortowy. Osadzony na stabilnej podstawie może się obracać, ponadto dzięki niezawodnej pompie hydraulicznej lub gazowej można regulować fotel w pionie. Wygodne siedzisko i oparcie ze stabilnej pianki nie odkształcają się zapewniając klientom wygodę w trakcie wykonywanych zabiegów i usług.

Kompaktowy zestaw – myjnia fryzjerska

Równie ważna jest solidnie wykonana i funkcjonalna myjnia fryzjerska. To kompaktowy mebel, który powinien zapewnić klientom wygodę, a fryzjerowi odpowiedni dostęp zarówno do klienta, jak i wody. Estetyczna umywalka projektowana jest w kolorze białym, a cały mebel wykonany z najwyższej klasy materiałów i starannie wykończony.

Renomowane kosmetyki do pielęgnacji włosów

Efektownie wyeksponowane, markowe kosmetyki fryzjerskie świadczą o jakości usług. Specjalistyczne kosmetyki można podzielić na trzy główne grupy: preparaty do pielęgnacji włosów, środki do koloryzacji oraz kosmetyki do układania i stylizacji włosów. W zależności od ich przeznaczenia preparaty te w mniejszy lub większy sposób wpływają na jakość włosa oraz jego kondycję. Dlatego właśnie podstawą jest dobór odpowiednich środków, dzięki który włosy będą zdrowe i zadbane.

Ochronne pelerynki fryzjerskie 

Wygodne, estetyczne pelerynki fryzjerskie również mają wpływ na wizerunek salonu. Ich zadaniem jest zabezpieczenie ubrań klientów, a jednocześnie nie powinny przeszkadzać fryzjerowi w wykonywaniu konkretnych zabiegów. Nylonowe peleryny fryzjerskie mają uniwersalny rozmiar:  bardzo lekkie i obszerne,  zapinane pod szyją za pomocą ściągacza z klamerką. Markowe peleryny marki Gepard zostały wykonane z dobrej jakości materiału i łatwo je uprać lub oczyścić z obciętych włosów. Warto jednak pamiętać, że pomimo wysokiej jakości materiał ten nie gwarantuje pełnej szczelności, dlatego podczas koloryzacji należy dodatkowo zabezpieczyć ubranie klientów.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież