Skip to main content

Ewa Kazimierczak

| MP | Okręg wyborczy nr 16

ewa kazmierczak

Ewa Kazimierczakkandydat na radnego do Rady Miejsskiej w Obornikach z ramienia KWW Tomasza Szramy, okręg wyborczy nr. 16.

O mnie

Mam 43 lata l od zawsze mieszkam w Kowanówku. Z zawodu jestem ekonomistkę i opiekunem medycznym. Charakteryzuje mnie upór dążenie do celu. Znam dobrze mieszkańców l problemy naszej miejscowości. Realizując dany mi mandat zaufania już drugą kadencję pełnię funkcję sołtysa wsi Kowanówko. Od dawna czynię wszystko co  w mojej mocy, aby rozwiązywać potrzeby wsi. To właśnie kierowało mną przy podejmowaniu decyzji o starcie w wyborach samorządowych.

Jako radna mogę

... mieć znaczący wpływ na decyzje dotyczące dalszego rozwoju Kowanówka.

Chciałabym, aby ten rozwój był zrównoważony. Wsłuchując się w głosy mieszkańców pragnę jak i Wy rozwoju oraz poprawy infrastruktury naszej miejscowości, przy pełnym zachowania jej obecnego charakteru. Pragnę też dobrych relacji pomiędzy władzę a wsią, oraz przyjaznych instytucji sprawnie obsługujących obywateli.

Stroniąc od wszelkiej polityki wybieram działanie. Myślę, że Kowanówko zasługuje na radną, dla której nasza miejscowość będzie wyzwaniem, a potrzeby jej mieszkańców, od najmłodszych do najstarszych, staną się priorytetem. Moje hasło wyborcze brzmi: „Kowanówko jest najważniejsze" i będzie mi ono przeświecać.

Proszę o poparcie mojej kandydatury

Ewa Kazimierczak

ewa kazmierczak1