Skip to main content

Paweł Wojciech Dreger

| MP | Okręg wyborczy nr 13

pawel dreger

Paweł Wojciech Dregerkandydat na radnego do Rady Miejsskiej w Obornikach z ramienia KWW Tomasza Szramy, okręg wyborczy nr. 13

Paweł Wojciech Dreger -ojciec 5 letniej Zuzi i 3 letniego Wojtka, mąż społecznik i przyjaciel. W kadencji 2010 -2014 Radny Rady Miejskiej w Obornikach.

Szanowni Mieszkańcy w roku 2010 dzięki WASZEMU zaufaniu zostałem Radnym Rady Miejskiej w Obornikach. Przez te cztery lata wielokrotnie walczyłem o dobro naszej wspólnoty, żeby z podniesioną głową móc spojrzeć WAM w oczy i powiedzieć, to były dobre 4 lata pracy samorządowej.

Dzięki naszym wspólnym działaniom oraz przychylności burmistrza Obornik Tomasza Szramy udało nam się zrealizować wiele inwestycji, które poprawiły jakość życia codziennego w naszej małej ojczyźnie. Remont świetlicy, nowe wyposażenie kuchni, remont remizy strażackiej, budowa dróg, modernizacja oświetlenia - to tylko kilka z tych najważniejszych .

Zdaję sobie sprawę że potrzeb jest o wiele więcej, o czym wielokrotnie mieliśmy okazję rozmawiać na radach sołeckich, czy na wspólnie organizowanych spotkaniach wiejskich. Dlatego też zdecydowałem się jeszcze raz kandydować, aby reprezentować nasze środowisko w Radzie Miejskiej w Obornikach. Wiemy bowiem doskonale jak wolno rozwijała się nasza okolica gdy przed rokiem 2010 nie mieliśmy swojego reprezentanta w Radzie Miejskiej.

Szanowni Mieszkańcy chcę nadal pracować na rzecz rozwoju naszej lokalnej społeczności i dziękując za Państwa zaufanie proszę o poparcie 16 listopada 2014 r, w trakcie wyborów samorządowych.

pawel dreger

Paweł Wojciech Dreger