Skip to main content

Waldemar Cyranek

| MP | Okręg wyborczy nr 10

waldemar cyranek1

Waldemar Cyranekkandydat na radnego do Rady Miejsskiej w Obornikach z ramienia KWW Tomasza Szramy, okręg wyborczy nr. 10

Waldemar Cyranek -rodowity Oborniczanin. Ojciec dwójki dzieci. Od 25 lat nauczyciel Liceum Ogólnokształcącego w Obornikach. Społecznik, propagator aktywnego trybu życia . Współorganizator wielu imprez kulturalnych i sportowych, w tym od 20 lat Plebiscytu Sportowego Ziemi Obornickiej. Radny Rady Miejskiej w Obornikach w kadencji 2006-2010 i 2010-2014.

W minionych latach udało się zrealizować wiele inwestycji zwiększających komfort życia i rozwijających nasze Oborniki (np. przebudowa ulicy Obrzyckiej, rewitalizacja Osiedla Leśnego, obwodnica przez Rudki, rozbudowa szpitala) W nadchodzącej kadencji chciałbym kontynuować pracę w Radzie Miejskiej, aby dalej za Państwa pośrednictwem wpływać na rozwój Obornik.

Oborniki to nasze wspólne miejsce na ziemi, zadbajmy więc 16 listopada wybierając radnego z naszego rejonu, aby godnie reprezentował swoich mieszkańców w działaniach samorządowych.

w cyranek

Szanowni Państwo już dwukrotnie obdarzyliście mnie swoim zaufaniem wybierając na radnego Rady Miejskiej w Obornikach. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie zawiodłem. Zawsze byłem do Państwa dyspozycji i dzięki współpracy szczególnie w kadencji 2010 -2014 z władzami samorządowymi zmieniamy Oborniki na lepsze.

Dziękując za zaufanie proszę o poparcie 16 listopada 2014 r.

waldemar cyranek

 

Waldemar Cyranek

Nasza komisja wyborcza znajduje się w Przedszkolu nr. 1 w Obornikach, ul. Droga Leśna 29.