Skip to main content

Henryk Brodniewicz

| MP | Okręg wyborczy nr 3

henryk brodniewicz

Henryk Brodniewiczkandydat na radnego do Rady Miejsskiej w Obornikach z ramienia KWW Tomasza Szramy, okręg wyborczy nr. 3

Informacja o kandydacie:

  • 56 lat wykształcenie wyższe,
  • nauczyciel, informatyk,
  • adres: ul. Piłsudskiego 13,
  • działacz społeczny, samorządowy, sportowy,
  • radny dwóch kadencji samorządu obornickiego,
  • współzałożyciel i wiceprezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Obornikach,
  • Członek Rady Społecznej Szpitala Powiatowego w Obornikach,
  • jeden z pomysłodawców i organizator powszechnej, bezpłatnej nauki pływania uczniów szkół podstawowych miasta i gminy Oborniki,

Urodziłem się i mieszkam w Obornikach, tak jak mój Ojciec, Dziadek i ich przodkowie. Jestem Waszym sąsiadem. Kandydując do Rady Miejskiej w Obornikach, chcę być Państwa przedstawicielem mającym wpływ na politykę władz naszego miasta. Zamierzam być Radnym, który będzie wyrazicielem Waszych potrzeb i oczekiwań.

Moje najważniejsze zamierzenia:

  • poprawa bezpieczeństwa mieszkańców miasta,
  • zwiększenie nakładów na remont starych zasobów mieszkaniowych i budowę nowych mieszkań komunalnych,
  • dokończenie kanalizacji i wodociągowania starej części miasta,
  • utworzenie taniej, dotowanej przez budżet państwa jadłodajni dla starszych, samotnych i uboższych mieszkańców Obornik,
  • przywrócenie świetności nadbrzeży Warty i Wełny
  • budowa bulwaru nadwarciańskiego, szlaków wodnych i przystani rzecznych,
  • budowa alternatywnego dla Rynku, parkingu miejskiego w okolicach „małego" mostu nad Wartą, w symbiozie z powstającą mariną,
  • Jestem i będę otwarty na Państwa propozycje i sugestie związane z funkcjonowaniem Naszego Miasta.

Wierzę, że dzięki Państwa poparciu, uda mi się uczynić Oborniki nie tylko miastem pięknym i nowoczesnym ale także bezpiecznym i przyjaznym dla wszystkich mieszkańców.

Głosując na mnie, możecie Państwo mieć pewność, że będę Radnym, który mieszka obok, po sąsiedzku i zawsze jest do Państwa dyspozycji! Moją dewizą jest pomoc ludziom i zwykło sąsiedzko życzliwość.

Proszę o poparcie mojej kandydatury!

Henry Brodniewicz

henryk brodniewicz

Nasza komisja wyborcza znajduje się  w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Szkolnej 7