Skip to main content

Jarosław Paulus

| MP | Okręg wyborczy nr 6

jaroslaw paulus1

Jarosław Pauluskandydat na radnego do Rady Miejsskiej w Obornikach z ramienia KWW Tomasza Szramy, okręg wyborczy nr.6

O kandydacie

Nazywam się Jarosław Paulus, lat 38, żonaty, troje dzieci.

Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Fizyki, gdzie uzyskałem tytuł mgr Akustyki z przygotowaniem pedagogicznym nauczania fizyki i astronomii. Ukończyłem także studia podyplomowe z informatyki na Wydziale Matematyki i Informatyki tej samej uczelni.

Od 14 lat jestem zatrudniony w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach jako nauczyciel fizyki i informatyki.

Radny Rady Miejskiej w Obornikach w kadencji 2010-2014.

ATRAKCYJNE MIASTO OBORNIKI

W Obornikach mieszkam od urodzenia, dlatego sprawy Naszego miasta, szczególnie jego rozwoju, edukacji młodzieży oraz bezpieczeństwa są dla mnie bardzo istotne.

Co chcę zrobić

Jeżeli zdecydują się państwo oddać na mnie swój głos, jako radny przede wszystkim zamierzam zająć się poprawą jakości edukacji oraz rozwojem kulturalnym i sportowym Naszego miasta. Te elementy połączone ze sobą, poprzez wykorzystanie istniejącej bazy sportowej, możliwości stowarzyszeń i klubów sportowych oraz ośrodka kultury są szansą na to, że będziemy mogli czuć się bezpiecznie.

Chciałbym zająć się także rozwojem bazy turystyczno-rekreacyjnej miasta i gminy poprzez udoskonalenie i poszerzenie oferty pieszych, wodnych i rowerowych szlaków turystycznych.

W kadencji 2010 -2014 wspólnie mieliśmy okazję zająć się tematami ważnymi dla naszych ulic, dlatego doświadczenie, które udało nam się zdobyć, pozwoli mi w jeszcze lepszy sposób reprezentować Nas w rozwiązywaniu problemów na szczeblu samorządowym.

Zamierzam prowadzić działania mające na celu:

  • poprawę warunków i wyników nauczania,
  •  poszerzenie oferty imprez kulturalnych,
  •  pomoc organizacjom i stowarzyszeniom sportowym i kulturalnym,
  • wspieranie rozwoju oferty turystyczno-rekreacyjnej miasta.

Ponadto, zawsze będę otwarty na bieżące problemy mieszkańców.

jaroslaw paulus