Skip to main content

Artur Wróblewski

| MP | Okręg wyborczy nr 8

artur-wroblewski

Artur Wróblewski, kandydat na radnego do Rady Miejsskiej w Obornikach z ramienia KWW Tomasza Szramy, okręg wyborczy nr. 8

Kim jestem.

Wiele 37 lat. Politolog, Informatyk. Żonaty, 2 dzieci Mieszkam w Obornikach na Bielawach od ponad 30 lat.
Działam aktywnie w Zarządzie Obornickiego Klubu Karate DO-SHOTOKAN, w Radzie Pływackiej przy SP3, Szkolnej i Klasowej Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3.

Więcej o mnie, czym chcę się zająć.

Znam dobrze problemy naszego osiedla i Dąbrówki Leśnej, w której mieszkają moi bliscy znajomi. Na naszym terenie (Bielawy i Dąbrówka Leśna) brakuje placu zabaw dla dzieci oraz boiska . To co najbardziej dotyka nasze dzieci uczęszczające do SP3 to fakt, iż jest to jedyna szkoła w Gminie, która nie ma wyremontowanego boiska . Brakuje też parkingu przy Szkole Podstawowej nr 3. W rozmowach z mieszkańcami wynikła również sprawa poprawy bezpieczeństwa (m.in. droga z Obornik do Dąbrówki Leśnej), oświetlenia, a także utwardzenia niektórych dróg.

Należy systematycznie realizować potrzeby naszej społeczności . Tylko dzięki WSPÓŁPRACY jesteśmy w stanie RAZEM coś zdziałać .

Artur Wróblewski

 Komisja wyborcza znajduje się w Szkole Podstawowej nr 3 przy uL. Czarnkowskiej 57.

artur wroblewski-1