Skip to main content

Łukasz Kasperski

| Łukasz | KWW Sport i Bezpieczeństwo (ok.1)

lukasz-kasperski

Łukasz Kasperski, kandydat na radnego do Rady Powiatu Obornickiego z ramienia KWW Sport i Bezpieczeństwo, okręg wyborczy nr 1.

O mnie

Nazywam się Łukasz Kasperski. Mam 34 lata. Posiadam wykształcenie wyższe ekonomiczne,  które zdobyłem na poznańskiej uczelni wyższej.  Na co dzień wykonuje obowiązki dziennikarza portalu Wirtualny Powiat eoborniki.pl.

Co zrobiłem

Jestem inicjatorem i prezesem Stowarzyszenia Bogdanowo - Zawsze Aktywni. Podczas swego istnienia, ale także wcześniej udało się zorganizować wiele imprez sportowo-rekreacyjnych, w tym także pólkolonii dla dzieci. Oprócz tego jestem też pomysłodawcą Dyktanda Powiatowego, które odbywa się w Powiecie Obornickim od 3 lat. 

Dzięki organzowanym imprezom udało mi się zintegrować wielu mieszkańców gminy Oborniki. Pomocne w tym także są wycieczki m.in. na mecze Lecha Poznań. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Stowarzyszenie i mieszkańców Bogdanowa udało się przekonać władze lokalne do wybudowania dróg na tzw. działkach. Współpraca organizacji najczęściej związana jest w miejscowościami Ocieszyn, Kowalewko i Lulin.

Co chcę zrobić

Jeśli obdarzycie mnie Państwo zaufaniem i powierzycie mandat radnego będę mógł skuteczniej walczyć o środki na drogi, chodniki, czy imprezy sportowo-rekreacyjne. Chciałbym aby gmina pozyskiwała coraz więcej inwestorów i się szybko rozwijała. Zawsze także bliskie mi są wartości narodowe, jak i troska o ludzi starszych i niepełnosprawnych.

Łukasz Kasperski