fbpx

Poseł K. Paszyk: Oczekujemy poważnej debaty pomiędzy kandydatami

Obornicki poseł Krzysztof Paszyk uważa, że wyborcy Władysława Kosiniaka Kamysza w trakcie ll tury wyborów zachowają się dojrzale i mądrze.

Kandydat KP-PSLzdobył 28 czerwca otrzymał 2,36 procent głosów .W drugiej turze Władysława Kosiniaka Kamysza nie zobaczymy. Do wyniku swojego kandydata odniósł się poseł Krzysztof Paszyk:

 
Za nami pierwsza tura wyborów prezydenckich. Chcę dziś podziękować wszystkim, którzy w niedzielę wsparli kandydata Koalicji Polskiej Władysława Kosiniaka-Kamysza, którzy w mocno podzielonej Polsce opowiedzieli się za kandydatem dialogu i porozumienia.
 
Jestem przekonany, że wyborcy W. Kosiniaka Kamysza w trakcie II tury wyborów zachowają się dojrzale i mądrze- stwierdził obornicki poseł.
 
Dziś wszyscy oczekujemy poważnej debaty pomiędzy kandydatami, którzy weszli do II tury. Przed nami kluczowe problemy, takie jak walka z kryzysem i spowolnieniem gospodarczym, zdrowie Polaków w czasie epidemii koronawirusa, rosnące bezrobocie, trudna sytuacja małych i średnich firm. PSL-Koalicja Polska będzie dalej konsekwentnie podnosić te problemy i aktywnie działać na rzecz ich rozwiązania - dodał Paszyk.
 
Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się 12 lipca.