Skip to main content

Daniel Włudarczak chce walczyć o tradycyjny model rodziny

| Art. sponsorowany przez Daniel Włudarczak - KW Konfederacja Wolność i Niepodległość | Wybory do sejmu 2019

Daniel Włudarczak to jeden z najmłodszych kandydatów do Sejmu RP w tegorocznych wyborach.

Mieszkaniec Uścikowa to członek Ruchu Narodowego. Po raz pierwszy tematem Obozu Narodowego zaczął się interesować od Marszu Niepodległości w 2017, a więc od pierwszego w jakim brał udział.  Do czasu wstąpienia do Ruchu Narodowego sympatyzował i śledził działalność patriotyczną różnych organizacji. Początkowo była to Młodzież Wszechpolska, ale ostatecznie wstąpił do Ruchu Narodowego. W kole poznańskim był od 12.07.2018. Przed wyborami samorządowymi otrzymał pełnomocnictwo na powiat obornicki. Koło Ruchu Narodowego w Obornikach zostało zarejestrowane 9 lutego 2019. 

Obornickie koło RN jest w fazie budowy struktur. Dnia 11 lipca 2019 jej członkowie spotkali się razem z sympatykami na cmentarzu parafialnym pod krzyżem, aby modlitwą upamiętnić rocznicę Krwawej Niedzieli. Wcześniej 1 marca 2019 razem z Sokołem Oborniki i NSZ wywiesili baner z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Członkowie koła zbierali też podpisy pod akcją Stop447 jako pomoc w akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Marszu Niepodległości.  

 
Daniel Włudarczak działa głównie z organizacją Fundacja Pro-Prawo dla życia. Wcześniej udzielał się w obronie tradycyjnego modelu rodziny i ochronie życia od poczęcia, będąc współorganizatorem różańców od maja do listopada. 28 Listopada 2018 był oficjalnym organizatorem publicznego zgromadzenia w postaci Pikiety Antyaborcyjnej w Poznaniu na ul. Półwiejskiej. Włudarczak czynnie brał udział z zbiórce podpisów pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą "Stop Pedofilii".
1 czerwca 2019 był oficjalnym organizatorem publicznego zgromadzenia pod publiczną zbiórką podpisów pod wyżej wymienioną inicjatywą.  Każde ze zgromadzeń było zgłoszone w UM w Poznaniu. Brał też czynny udział jako pomoc i uczestnik w innych zbiórkach tej samej inicjatywy. Oprócz tego uczestniczył w kontrdemonstracjach do tzw. "marszów równości" w Poznaniu 2018 i 2019, a w 2018 również w Zielonej Górze i Wrocławiu.
 
Daniel Włudarczak jest przeciwnikiem aborcji. Chce walczyć o religię w Polsce i o tradycyjny model rodziny. 
konfederacja ty ulotki kandytat 01

 

458 głosów od mandatu poselskiego dla drugiego oborniczanina

Nawet nie 500 głosów zabrakło Michałowi Zielińskiemu do zdobycia mandatu poselskiego.

Krzysztof Paszyk nieoficjalnie ma mandat poselski

Powiat Obornicki będzie miał wg nieoficjalnych wyników jednego posła.

Jan Filip Libicki zdobył mandat senatorski

Jan Filip Libicki nadal będzie Senatorem RP.

Jakub Rutnicki z najlepszym wynikiem w Gminie Rogoźno

Jakub Rutnicki osiągnął najlepszy wynik w Gminie Rogoźno.

Nieoficjalne wyniki głosowania w Gminie Oborniki

Znamy nieoficjalne wyniki wyborów do sejmu i senatu z terenu Gminy Oborniki. Oborniczanie głosowali w następujący sposób. PiS – 30%, KO – 29%, PSL – 22%, SLD – 13%, Konfederacja – 6%.

Jan Filip Libicki notuje lepsze wyniki od rywala

Jan Filip Libicki wygrywa z Jerzym Wierzchowieckim w wielu miejscach powiatu obornickiego.

3 mandaty dla PiS, 3 dla KO, 1 PSL, 1 SLD. Dla kogo 9 mandat?

Podział 8 mandatów w okręgu pilskim wydaje się być przesądzony. Co z dziewiątym?