Skip to main content

Piotr Tomasz Pałczyński apeluje o wsparcie przytulisk i schronisk dla zwierząt

| Ogłoszenie wyborcze | Wybory do sejmu 2023

Zdecydowałem się wszystkie swoje banery, które wykorzystałem na potrzeby kampanii wyborczej po jej zakończeniu przekazać dla wybranego przytuliska lub schroniska - informuje kandydat na Posła na Sejm RP Piotr Tomasz Pałczyński.

 

Podczas kampanii wyborczej zużywana jest ogromna ilość materiałów. Na ulicach pojawia się wiele banerów, które mo wyborach mogą dostać swoje drugie życie. Tak zdecydował m.in. Piotr Tomasz Pałczyński. Kandydat na posła z listy Trzeciej Drogi powiadomił o tym w mediach społecznościowych. 

Kampania wyborcza, w której wykorzystuje się banery wyborcze to dobra okazja aby po jej zakończeniu pomóc naszym braciom mniejszym. Zdecydowałem się wszystkie swoje banery, które wykorzystałem na potrzeby kampanii wyborczej po jej zakończeniu przekazać dla wybranego przytuliska lub schroniska. Baner wyborczy to bardzo dobry materiał, który nie przepuszcza wiatru. Takim plakatem można osłonić budy, wyłożyć klatki dla zwierząt. Jest to o tyle ważne, że zbliża się zima – bardzo trudny czas dla bezdomnych psów i kotów.

Pałczyński chce, aby ten pomysł powielili inni:

 

Gorąco zachęcam do podobnego wsparcia przytulisk i schronisk innych kandydatów ubiegających się o mandat zaufania w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Sfinansował KKW Trzecia Droga PSL- PL2050 Szymona Hołowni

 

Okręg wyborczy nr 38 składa się z powiatów: chodzieskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, pilskiego, szamotulskiego, wągrowieckiego, wolsztyńskiego, złotowskiego.
Zakończono zliczanie głosów oraz przegląd protokołów. PKW przy dużych emocjach w czasie konferencji prasowej ogłosiło oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych z 15.10.2023
W wyborach do Sejmu RPO 15.10.2023 w powiecie obornickim wygrała Koalicja Obywatelska, niekwestionowanym liderem w powiecie obornickim został Jakub Rutnicki z Koalicji Obywatelskiej (PO).
W powiecie obornickim w wyborach do Sejmu RP przeprowadzonych 15.10.2023 wygrała Koalicja Obywatelska (dane wg. stanu na godz.19:30,16.10.2023).
PKW zaprezentowało informację na temat frekwencji w wyborach do Sejmu i Senatu RP do godziny 17:00 i dla całej Polski to 57,54%.
PKW zaprezentowało informację na temat frekwencji w wyborach do Sejmu i Senatu RP opierając się o informacje zebrane z komisji wyborczych.
Przewodniczący PKW wyjaśnił w trakcie konferencji prasowej sytuacje, które zdarzają się w komisjach wyborczych w związku z udziałem w ogólnopolskim referendum. Wydano również komunikat w tej sprawie.