fbpx

Głosuj na naszych uczniów!

Głosuj na naszych uczniów!

Mimo że wakacje już się rozpoczęły, to projekt „eSzkoła – Moja Wielkopolska” nie zwalnia tempa. Trwa głosowanie internetowe, w którym wszyscy mieszkańcy naszego województwa mogą wesprzeć młodzież ze swoich miejscowości. Chcesz, aby wygrali uczniowie z powiatu obornickiego? Zagłosuj na nich!

Uczniowie z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ryczywole, Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie oraz Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego w Obornikach Wielkopolskich zakończyli już swoją przygodę z projektami w III edycji „eSzkoły”.

Tutaj odszukasz prezentacje szkół z naszego Powiatu:  http://www.eszkola-wielkopolska.pl/wielkopolska/obornicki/

Wraz z uczniami 102 gimnazjów i liceów w całym województwie, ostatnie miesiące spędzili nad tworzeniem autorskich prac matematyczno-przyrodniczych, w realizacji których korzystali z  ufundowanych przez „eSzkołę” tabletów, laptopów oraz bezprzewodowego Internetu.

Podczas zajęć pozalekcyjnych młodzież najczęściej realizowała prace poświęcone ekologii oraz zagadnieniom związanym z ich małymi ojczyznami. Bardzo ciekawy projekt przeprowadzili gimnazjaliści z Ryczywołu, którzy postanowili pomóc niepełnosprawnym intelektualnie  uczestnikom Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wiardunkach. Równie udanym przedsięwzięciem było zrealizowanie projektu poświęconego rzeźbiarstwu oraz lokalnemu artyście – Michałowi Niedźwiedziowi – przez uczniów z Rogoźna.

Do końca lipca możemy oddać swój głos zarówno na projekty z powiatu obornickiego, jak i z pozostałych szkół. Wystarczy wejść na stronę www.eszkola-wielkopolska.pl, kliknąć w mapkę Wielkopolski po prawej stronie ekranu, wybrać powiat, szkołę i projekt, który najbardziej nam się spodobał i zagłosować. To naprawdę proste, a dzięki naszemu wsparciu uczniowie mają szansę na zdobycie wartościowych nagród – czekają na nich laptopy, smartfony i konsole do gier. Ogłoszenie wyników i nagrodzenie najlepszych prac odbędzie się podczas wrześniowej gali. My oczywiście trzymamy kciuki za projekty z powiatu obornickiego i… głosujemy!