Skip to main content

Szkoła do hymnu w Maniewie

| oborniki.pl | Edukacja

W piątek, 10 listopada dzieci, młodzież i pracownicy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Maniewie po raz kolejny przystąpili do akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”.

O 11.11 wspólnie zaśpiewali 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego. Uroczystość odbyła się w holu placówki, a wspólne śpiewanie z okazji Narodowego Święta Niepodległości, to już tradycja Szkoły im. Orła Białego w Maniewie. 

 

Gminny Konkurs Poezji Patriotycznej w SP4 w Obornikach (foto)

Anatola Kubowicz i Zuzanna Wilk zdobyły pierwsze miejsca w Gminnym Konkursie Poezji Patriotycznej. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Obornik Tomasz Szrama.

Zmiany w ZSP w Rożnowie

W konsekwencji sytuacji, która miała miejsce w ZSP w Rożnowie, Burmistrz Obornik dokonał zmian na stanowisku dyrektora szkoły w Rożnowie.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów naszego powiatu

Aleksandra Abraham, Amelia Cieślik, Liliana Lipkowska i Jakub Majik otrzymali stypendium Prezesa Rady Ministrów.

III Kongres Samorządów Uczniowskich Gminy Oborniki

29 października rozpoczyna się III Kongres Samorządów Uczniowskich Gminy Oborniki, spotkanie młodzieży potrwa do 31 października.

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

Dyrektorzy i nauczyciele placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Obornicki spotkali się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach.

Zachęcamy uczniów do wypełnienia ankiety

Zachęcamy do udziału w ankiecie dotyczączej przestrzegania praw ucznia w szkołach na terenie Gminy Oborniki, jej inicjatorem jest Rzecznik Praw Ucznia Gminy Oborniki.

Budziszewko. Najlepsi byli uczniowie z Parkowa

Budziszewko było gospodarzem piłkarskiego turnieju dla dzieci szkolnych. Odbył sie on 22 września na tamtejszym boisku.