fbpx

Parkowski bal "W krainie lodu"

Kolejny Bal Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Powiatu Obornickiego odbywał się pod hasłem „ W Krainie Lodu”.

Tradycyjnie patronat honorowy nad balem objął Burmistrz Rogoźna Pan Roman Szuberski. Choć Kraina Lodu zapanowała w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Parkowie, to serca uczestników rozgrzane były ogromną energią. Miłe spotkania przyjaciół z różnych zakątków naszego powiatu, którzy mogą wspólnie się bawić, nowe znajomości i ogrom radości cieszyły organizatorów balu, którymi byli Gmina Rogoźno i Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Parkowie. Jak co roku przepiękny koncert polskich i światowych przebojów zaprezentowała Grupa „ Tacy sami” działająca przy Stowarzyszeniu „ Przyjaciel”   pod opieką pana Lecha Farona. Pokazy taneczne przygotowały dzieci ze szkoły w  Parkowie. Niesamowitą frajdę sprawiła grupa animacyjna, która stworzyła baśniową atmosferę Krainy Lodu. Anna – prowadząca zabawy i Olaf, który przybył pomimo pogody niesprzyjającej bałwankom, za pomocą magicznych zabaw przenieśli nas w niezwykły świat fantazji i porwali uczestników balu do udziału w licznych konkursach i zabawach. Profesjonalnie poprowadzone animacje  okazały się fantastyczną zabawą i dla dzieci i dla dorosłych, którzy mogli znów przenieść się do cudownej krainy dzieciństwa. Impreza zakończyła się dyskoteką karnawałową, gdzie przy dźwiękach najnowszych hitów z list przebojów wszyscy bawili się długo, długo ….

Takie spotkania nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie wielu instytucji i darczyńców, ale także wspaniałych wolontariuszy.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Józefa Wybickiego w Parkowie składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wsparli finansowo organizację balu oraz wszystkim wolontariuszom i osobom, które swoim zaangażowaniem przyczyniły się do tego, że kolejny bal sprawił uczestnikom wiele radości.

Fot SP Parkowo