Orkan Objezierze gra z Orłem Granowo

Orkan Objezierze zagra w sobotnie popołudnie z Orłem Granowo. 

Po wygranej w debiucie z Sokołem Duszniki Orkan odnotował 2 przegrane. Najpierw z Patrią Buk drużyna z Objezierza grając w osłabieniu uległa 1:3. Przed tygodniem w Słopanowie Orkan walczył do końca o choćby punkt. Pomimo stworzonej w końcówce akcji nie udało się wyrównać. Orkan przegrał ten mecz 1:2.

O 15:00 na Stadionie im. R. Ciszaka Orkan podejmuje Orła Granowo. Oba zespoły mają po 3 punkty. Trener Piotr Kucharski zapewnia, że zespół będzie walczył dziś o 3 punkty, bo zawsze walczy o mistrzostwo.

KS Orkan Objezierze - TS Orzeł Granowo  godz. 15:00

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież