Orkan zagra w Słopanowie, LKS Lipa z Gromem Binino (film)

Orkan Objezierze zagra w Słopanowie z Orłem. Mecz wyjazdowy czeka także LKS Lipa.

Przed tygodniem Orkan Objezierze grał z Patrią Buk. Mecz nie ułożył się po myśli gospodarzy, bo go przegrali. W pierwszej części Orkan lepiej radził sobie na boisku, ale to Patria prowadziła po 45 minutach gry. Po zmianie stron już w 47 minucie goście podwyższyli wynik na 2:0. Na dodatek Patryk Pacholski otrzymał czerwoną kartkę. Sytuacja Orkanu stała się dramatyczna. Pomimo tego gospdoarze w 77 minucie strzleili bramkę (Tomasz Chudziński). W końcówce Orkan rzucił się na rywala, ale został skarcony i przegrał 1:3.

Dziś o 14:00 w Słopanowie powalczą w Orłem. Zabraknie kilku zawodników. Zespół dziś poprowadzi trener Michał Stachowiak.

LKS Lipa o 12:00 zagra na wyjeździe z Gromem Binino. Drużyna jest nastawiona w tym sezonie na walkę o awans, więc dziś będzie walczyć o komplet punktów. Trener Mariusz Drewicz ma do dyspozycji 18 zawodników. 

Przypominamy trening Orkanu prowadzony przez trenera Michała Stachowiaka.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież