Przejdź do głównej treści

Puchar Polski w Motocrossie Orlen MX PP w Obornikach !

Puchar Polski w Motocrossie Orlen MX PP w Obornikach
Puchar Polski w Motocrossie Orlen MX PP w Obornikach

Już za niespełna tydzień Oborniki staną się stolicą polskiego motocrossu. Tym razem na zakończenie sezonu 2017 szykują się emocje związane z wyścigami zawodników wszystkich klas i licencji. Formułę zawodów Pucharu Polski odróżnia od Mistrzostw Polski to, że startują w nim wszystkie klasy i z nimi powiązane rodzaje licencji sportowych zawodników. To właśnie w Pucharze Polski w czasie jednych zawodów poznamy zdobywców Pucharu zarówno w klasach licencji C i B jak i w licencji A.

Zatem zawody w Obornikach to święto wszystkich polskich amatorów motocrossu, zarówno tych z pierwszych miejsc Mistrzostw Polski jak i zawodników, dla których motocross jest odskocznią i swoistym hobby.

Jak informuje organizator, dodatkowo rozegrany zostanie również wyścig o Puchar Burmistrza Obornik. 

Tor w Obornikach to jeden z bardziej widowiskowych torów w Polsce, a sam organizator czyli Motoklub Oborniki nie raz pokazywał, że imprezy organizowane właśnie przez niego stoją na wysokim poziomie . Czeka więc zawodników i kibiców nie lada gratka. Oprócz samych wyścigów atrakcją będzie również sesja autografów z najlepszymi polskimi zawodnikami.

Szczegółowy HARMONOGRAM Orlen MX PP w Obornikach:

https://pzm.pl/pliki/zg/samochody/harmonogram_oborniki_pp_2017_zatwierdzony.pdf

Zapraszamy do Obornik 16-17.09.2017 w imieniu organizatora - Motoklubu Oborniki, trzeba tam być!

Motocrossowe Mistrzostwa Polski i Puchar Polski wspiera strategiczny partner PKN ORLEN . Szczegółowe informacje dotyczące ORLEN MX Mistrzostw Polski są dostępne na: facebook.com/ORLENMXMP.

plakat Oborniki

 

Sparta Oborniki zagra w niedzielne popołudnie w Grodzisku. Faworytem spotkania jest Nasza Dyskobolia.
Oborniki będą jednym z 4 miast, w których odbędzie się Samsung City Triathlon. Sportowcy spotkają się na Żwirkach 29 czerwca.
SKF KPR Sparta Oborniki zagra w sobotnie popołudnie w Kwidzynie. Rywalem będzie USAR.
Lipski Klub Sportowy zagra w Poznaniu z TPS Winogrady. Do Owińsk wybiera się za to Rożnovia Rożnowo. 
Sparta Oborniki zagra w Szamotułach ze swoją imienniczką. Początek spotkania o godz. 15:00.
W niedzielę odbędzie się ostatnia seria spotkań w grupach. Prawdziwy maraton czeka drużynę AKA Tenis.
Sparta Oborniki podejmuje w sobotnie popołudnie Orkan Chorzemin.