Przejdź do głównej treści

Sparta gra w Plewiskach

| Łukasz | Zapowiedzi

MKS Sparta gra dziś w Plewiskach

MKS Sparta Oborniki zagra swoje kolejne spotkanie ligowe z Gromem w Plewiskach. Początek wyznaczono meczu wyznaczono na dziś godz. 17:00.

Po efektownej wygranej przed tygodniem na inaugurację nowego sezonu z Huraganem Pobiedziska oborniczanie wybierają się na bardzo trudny mecz. Spotkanie z Gromem w Plewiskach będzie okazją do sprawdzenia się na tle spadkowicza z III ligi. W pierwszym spotkaniu gospodarz dziesiejszego meczu pokonał w Szamotułach Spartę 3:1. W zwycięstwie pomogła bardzo słaba postawa brakarza szamotulskiego. Dziś raczej na takie prezenty ze strony oborniczan Grom nie będzie mógł liczyć.

Przed Spartą w tym sezonie postawiono cel bycia w czołówce IV ligi i wprowadzanie do drużyny kolejnych młodych zawodników. Inauguracja wypadła okazale. Oby pierwszy wyjazdowy mecz przyniósł także tyle powodów do radości.

Już w piątek każdy będzie mógł podnieść mistrzowski puchar Kolejorza. Będzie to możliwe dzięki akcji Mistrzowie na Landach.
W sobotę o godz. 10:00 rozpocznie się Memoriał Edwarda Paluszka. Rywalizacja toczyć się będzie na obornickich kortach przy ul. ks. Szymańskiego i Objezierskiej.
W ostatniej kolejce spotkania Sparta Oborniki zagra z Kłosem Gałowo. Wynik tego spotkania może dać MKS czwarte miejsce!
W Centrum Rekreacji Oborniki rozegrana zostanie Bilardowa Korona Powiatu Obornickiego. Chętni mogą już się zapisywać. 
Na obornickim stadionie MKS Sparta podejmuje zespół z Szydłowa. To przedostatnie spotkanie w roli gospodarzy w tym sezonie.
Rezerwy Sparty Oborniki zagrają z wiceliderem. Mecz z FC Poznań miał być decydującym o awansie do A-klasy, ale tak nie będzie.
Na rogozińskim Orliku mają wystąpić 24 zespoły. Nocne granie odbędzie się 28 czerwca.