Przejdź do głównej treści

Ostatki w Halowej Lidze Piłki Nożnej

| eoborniki.pl za OCS | Zapowiedzi

DPM o krok od awansu

W najbliższy weekend kolejną, a zarazem ostatnią, serię spotkań rozegrają drużyny z Halowej Ligi Piłki Noznej w Obornikach.

Bardzo interesująco zapowiada się mecz DPM z Hakuną. Spotkanie może zadecydować o bezpośrednim awansie do Ekstraligi. Warunkiem jest przegrana dzień wcześniej DPM z Remo Full. Jeśli DPM zdobędzie choć jeden punkt to będzie mógł się cieszyć z awansu już 14 czerwca.

Emocjonująco powinno być także w spotkaniu Askonu z Błyskiem, czy Gorzkiej z Cottą. Poniżej zestaw osttanich spotkań HLPN.

Sobota - 14.06.2014     Hala w Obornikach
16.00    Draco - Agro    
16:30    Helvetia - Control
17:00    Underground – CO Bogdanowo      
17:30    Mikado – Eko Mak
18.00    Gorzka - Cotta
18.30    Mikado - Browary
19.00    DPM - Remo Full

Niedziela – 15.06.2014.     Hala w Obornikach        
  9.00    Poła - PTS     
  9.30    Poła - Ziomki       
10.00    Browary – Słoneczny Patrol 
10.30    Askon - Błysk
11.00    Browary - Ziomki 
11.30    Monar - Gorzka
12.00    Hakuna – DPM

Golnica Ryczywół zagra o drugi komplet punktów z Wartą Obrzycko. O swoje pierwsze punkty chcą powalczyć piłkarze z Rogoźna.
Lipski Klub Sportowy zagra w Połajewie. Do Obornik przyjeżdża Sparta Szamotuły.
Na Jeziorze Rogoźno odbędą się Motorowodne Mistrzostwa Europy. Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w tej imprezie.
Sparta Oborniki i LKS Lipa przegrała swoje pierwsze spotkania w sezonie 2025/2026. Obie drużyny obejmowały prowadzenie i też solidarnie przegrały.
Już w piątek każdy będzie mógł podnieść mistrzowski puchar Kolejorza. Będzie to możliwe dzięki akcji Mistrzowie na Landach.
W sobotę o godz. 10:00 rozpocznie się Memoriał Edwarda Paluszka. Rywalizacja toczyć się będzie na obornickich kortach przy ul. ks. Szymańskiego i Objezierskiej.
W ostatniej kolejce spotkania Sparta Oborniki zagra z Kłosem Gałowo. Wynik tego spotkania może dać MKS czwarte miejsce!