Ostatni mecz futsalistów w Obornikach

KS Futsal Oborniki zagra w sobotę ostatni mecz ligowy przed własną publicznością.

Marzenia były. Czar prysł szybko po konfrontacji znajlepszymi zespołami ligi. Nadzieja, aby zakończyć ligowe zmagania w czołowej trójce uciekły. Tak, jak w Lesznie było widać przez znaczną część duże zaangażowanie całego zespołu, to występ w Lęborku był wstydem dla całej drużyny. Po derbach Wielkopolski zwycięzcy meczu sami mówili, że wymiar kary dla oborniczan był za duży. Trudno to samo powiedzieć o występie w Lęborku. Pierwsza część spotkania było widać zaangażowanie. Druga odsłona to indywidualne popisy. Sport drużynowy stał się indywidualnym. Bilans bramkowy czołowego zespołu 1. Polskiej Ligi Futsalu mówi wiele. Futsaliści mają dziś 6 kwietnia o 16:00 szanse zmazać tę plamę. To czy na boisku będzie kolektyw przekonamy się za kilka godzin.

Zapraszamy wszystkich na ostatni mecz sezonu 2018/2019 w Obornikach. KS Futsal podejmuje Malwee Łódź.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież