Wicherki grają dziś w Białymstoku (film)

KS Futsal Oborniki zagra kolejne spotkanie ligowe w Białymstoku.

Ostatnie mecze poprawiły nastroje w drużynie trenowanej przez Oktawiana Soleckiego i Mikołaja Wicbergera. 9 punktów w 3 meczach pozwoliło umocnić się w górnej części tabeli. Do gry wrócił Marcin Antczak, który stara się nadrobić szybko kilka miesięcy przerwy w treningach. 

Do Białegostoku drużyna pojechała m.in. bez wspomnianego Antczaka oraz Tomasza Wicbergera. Drużyna zapowiada walkę o 3 punkty. Początek wzynaczono na godz. 19:00. Mecz będzie transmitowany przez onREC.

Skrót meczu z AZS UW Warszawa oraz wywiady dostepne są tradycyjnie na kanale youtube.com/eoborniki.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież