Wspaniałe wygrane zespołów szczypiorniaka!

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka ręczna

Szczypiornistki i szczypiorniści wygrali w sobotę oba swoje ligowe mecze.

O godz. 17:00 na parkiecie pojawiły się spartanki. Mecz był niezwykle emocjonujący. Ostatecznie to gospodynie były lepsze w pojedynku z Dwójką Łomża 29:25. Anna Żołyniak tak skomentowała wydarzenia na boisku:

Mecz nie rozpoczął się od nas tak jak tego byśmy chciały. W pierwszej połowie brakowało nam obrony, skuteczności i pojawiły się nerwy przez co wynik po pierwszej połowie wynosił 15:11 dla Łomży. Rozmowa z trenerem w szatni poskutkowała i w drugiej połowie z każdą minutą grałyśmy lepiej. Wróciłyśmy do "naszej" gry, do której przyzwyczaiłyśmy kibiców. Poprawiła się skuteczność, szybciej rozg, rozgrywałyśmy piłkę i na 5 minut przed końcem kibice i my mogłyśmy powoli cieszyć się z wygranej.

Byłam przekonana, że komplet punktów trafi do nas. Kto mógł wygrać ten mecz jak nie Spartanki! - dodała na koniec z uśmiechem spartanka.

Urszula Filoda tak oceniła to spotkanie:

Pierwsza połowa spotkania była zdecydowanie przespana i nie było to na pewno lekceważenie przeciwnika. Druga połowa została zagrana tak, jak miała być pierwsza odsłona. Pozwoliloby to na spokojne prowadzenie spotkania do ostatnich minut. My jednak lubimy sobie i kibicom zafundować prawdziwą nerwówke. Ja siedząc dziś na ławce czułam się jakbym grała w tym meczu i rzuciła 10 bramek.

Szczypiorniści ponownie zagrali słabiej w pierwszej części spotkania. Z drużyną z Wrocławia zadecydowały kolejny raz ostatnie minuty meczu. Na szczęście końcówka meczu przebiegała pod znany kibicom scenariusz i gospodarze mogli cieszyć się z wygranej.

SKF KPR Sparta Oborniki - Śląsk Wrocław Handball Team 27:24.

Sukces młodych szczypiornistów SKF KPR Sparta Oborniki

Obornicka czwórka zaprasza do klas sportowych o profilu piłka ręczna

SKF KPR Sparta Oborniki wygrała ważne spotkanie

Drużyna SKF KPR Sparta Oborniki wygrała z akademikami z Bydgoszczy i wyprzedziła rywali w tabeli 1 ligi.

Szczypiorniści wrócili z Gryfina bez punktów

Sparcie Oborniki nie udało się wywalczyć punktów na Pomorzu. Zespół PGE KPR Gryfino okazał się w ostatnich minutach spotkania skuteczniejszy.

Wygrana szczypiornistów z Usarem Kwidzyn

SKF KPR Sparta Oborniki okazała się lepsza od Usaru Kwidzyn. To był udany rewanż za mecz z pierwszej rundy.

Debiut Tobiasza Cebulskiego w reprezentacji Polski U18

Kolejny talent z zespołu SKF KPR Sparta Oborniki zaprezentował się w barwach narodowych. W meczu kadry Polski z Bośnią i Hercegowiną zdobył swoją pierwszą bramkę.