Wygrana szczypiornistek, ręczni postraszyli rywali ze Świdnicy

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka ręczna

Wygrana szczypiornistek w Warszawie

Miłą niespodziankę sprawiły szczypiornistki Sparty Oborniki w Warszawie pokonując AZS AWF 23:27.

Ostatnie mecze z zespołem ze stolicy kończyły się porażkami oborniczanek. Tym razem było inaczej. To spartanki okazały się lepsze i wygrały zasłużenie 23:27. Dzięki wygranej nasz zespół ma na koncie 4 punkty i spokojniej może przygotowywać się do następnych spotkań. Już we wtorek o 17:30 podopieczne Michała Pietrzaka zagrają zaległy mecz z Kwidzynem. W weekend natomiast także w hali przy Obrzyckiej podejmą SMS Płock. Serdecznie zapraszamy na oba spotkania.

Już w czwartek natomiast zagrali szczypiorniści. Czekała ich ciężka walka w Świdnicy. Po pierwszej części ŚKPR prowadził 15:11. Druga połowa rozpoczęła się od świetnej postawy oborniczan. W 44 minucie objęli prowadzenie 18:17 rzucając 6 bramek z rzędu! Potem jednak stracili w podobny sposób 4 bramki i gospodarze mogli cieszyć się z wygranej.

Spotkanie ze Świdnicą pokozało, że mecz z Tęcza nie był przypadkiem i forma zespołu Marka Arciszewskiego rośnie. W ósmej kolejce do Obornik przyjedzie MKS Dzierżoniów. Tu także gorąco zachęcamy do dopingu.

Seniorzy SKF KPR Sparta Oborniki zagrali w turnieju organizowanym przez UKS Spartakus Buk.
W Czarnogórze trwają Mistrzostwa Europy EHF U18 w piłce ręcznej. Polskie barwy reprezentuje m.in. wychowanek SKF KPR Sparta Oborniki Tobiasz Cebulski.
Młodzi adepci obornickiego szczypiorniaka nie narzekają na nudę. W wakacje ładują swoje akumulatory.
Seniorzy SKF KPR Sparta Oborniki poznali rywali w sezonie 2024/2025. Czeka ich podróżowanie przez prawie 7000 km.
SKF KPR Sparta Oborniki pokonała USAR Kwidzyn na zakończenie sezonu 2023/2024.