Wygrana szczypiornistek, ręczni postraszyli rywali ze Świdnicy

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka ręczna

Wygrana szczypiornistek w Warszawie

Miłą niespodziankę sprawiły szczypiornistki Sparty Oborniki w Warszawie pokonując AZS AWF 23:27.

Ostatnie mecze z zespołem ze stolicy kończyły się porażkami oborniczanek. Tym razem było inaczej. To spartanki okazały się lepsze i wygrały zasłużenie 23:27. Dzięki wygranej nasz zespół ma na koncie 4 punkty i spokojniej może przygotowywać się do następnych spotkań. Już we wtorek o 17:30 podopieczne Michała Pietrzaka zagrają zaległy mecz z Kwidzynem. W weekend natomiast także w hali przy Obrzyckiej podejmą SMS Płock. Serdecznie zapraszamy na oba spotkania.

Już w czwartek natomiast zagrali szczypiorniści. Czekała ich ciężka walka w Świdnicy. Po pierwszej części ŚKPR prowadził 15:11. Druga połowa rozpoczęła się od świetnej postawy oborniczan. W 44 minucie objęli prowadzenie 18:17 rzucając 6 bramek z rzędu! Potem jednak stracili w podobny sposób 4 bramki i gospodarze mogli cieszyć się z wygranej.

Spotkanie ze Świdnicą pokozało, że mecz z Tęcza nie był przypadkiem i forma zespołu Marka Arciszewskiego rośnie. W ósmej kolejce do Obornik przyjedzie MKS Dzierżoniów. Tu także gorąco zachęcamy do dopingu.

Sukces młodych szczypiornistów SKF KPR Sparta Oborniki

Obornicka czwórka zaprasza do klas sportowych o profilu piłka ręczna

SKF KPR Sparta Oborniki wygrała ważne spotkanie

Drużyna SKF KPR Sparta Oborniki wygrała z akademikami z Bydgoszczy i wyprzedziła rywali w tabeli 1 ligi.

Szczypiorniści wrócili z Gryfina bez punktów

Sparcie Oborniki nie udało się wywalczyć punktów na Pomorzu. Zespół PGE KPR Gryfino okazał się w ostatnich minutach spotkania skuteczniejszy.

Wygrana szczypiornistów z Usarem Kwidzyn

SKF KPR Sparta Oborniki okazała się lepsza od Usaru Kwidzyn. To był udany rewanż za mecz z pierwszej rundy.

Debiut Tobiasza Cebulskiego w reprezentacji Polski U18

Kolejny talent z zespołu SKF KPR Sparta Oborniki zaprezentował się w barwach narodowych. W meczu kadry Polski z Bośnią i Hercegowiną zdobył swoją pierwszą bramkę.