Demolka Sparty - wyblakła Tęcza

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka ręczna

Filip Kwiatkowski rzuca karnego w meczu z Tecza

Szczypiorniści Sparty Oborniki rozgromili kosciańską Tęczę 35:23 inkasując w ten sposób 2 punkty.

Po słabym meczu w Koninie spotkanie z Tęczą miało być rehabilitacją. To drużynie Marka Arciszewskiego się udało. Zespół gospdodarzy przegrywał 0:1, ale następne 6 bramek zdobyli oborniczanie. Pierwsza część to zdecydowana przewaga Sparty, która pozwoliła w tej części zdobyć rywalom zaledwie 5 bramek! Sama zaliczyła w pierwszej części 16 trafień.

Druga połowa to kontynuacja dobrej gry Sparty. Przewaga gospodarzy wynosiła nawet 13 bramek. W grze pojawiło się wiele swobody, co przyczyniło się do stworzenia choćby efektownej akcji Filipa Kwiatkowskiego z Szymonem Ratajczakiem. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim i zasłużonym zwycięstwem Sparty Oborniki.

Mecz mógł się podobać publiczności, która licznie przybyła do hali przy ul. Obrzyckiej. Pozostaje żyć w nadziei, że to był ten mecz, który odblokuje mentalnie zespół. Spartę stać bowiem z tym składem na znacznie więcej.

Sukces młodych szczypiornistów SKF KPR Sparta Oborniki

Obornicka czwórka zaprasza do klas sportowych o profilu piłka ręczna

SKF KPR Sparta Oborniki wygrała ważne spotkanie

Drużyna SKF KPR Sparta Oborniki wygrała z akademikami z Bydgoszczy i wyprzedziła rywali w tabeli 1 ligi.

Szczypiorniści wrócili z Gryfina bez punktów

Sparcie Oborniki nie udało się wywalczyć punktów na Pomorzu. Zespół PGE KPR Gryfino okazał się w ostatnich minutach spotkania skuteczniejszy.

Wygrana szczypiornistów z Usarem Kwidzyn

SKF KPR Sparta Oborniki okazała się lepsza od Usaru Kwidzyn. To był udany rewanż za mecz z pierwszej rundy.

Debiut Tobiasza Cebulskiego w reprezentacji Polski U18

Kolejny talent z zespołu SKF KPR Sparta Oborniki zaprezentował się w barwach narodowych. W meczu kadry Polski z Bośnią i Hercegowiną zdobył swoją pierwszą bramkę.