Przejdź do głównej treści

Dzisiaj mecz Sparty w hali przy Obrzyckiej!

| MP | Sparta Oborniki - piłka ręczna

sparta 17 10m

Dzisiaj 5 kolejka II Ligi Piłki Ręcznej , Oborniczanie podejmują na swoim terenie piłkarzy z Legnicy. W tej chwili każdy mecz to mecz o wszystko! POTRZEBNY DOPING!

Sparta Oborniki od początku sezonu tylko raz zremisowała, pozostałe spotkania zakończyły się porażkami. W tej chwili obornicki zespół zajmuje 10 miejsce w tabeli z 1 punktem. Dzisiejszy przeciwnik zajmuje 6 pozycję w tabeli, ma za sobą w tym sezonie 2 wygrane i 2 przegrane.

Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 w hali przy ulicy Obrzyckiej, serdecznie zachęcamy do kibicowania!

sparta 17 10

Nie udał się wyjazd SKF KPR Sparta Oborniki do Grudziądza. Drużyna przez cały czas boryka się w tym sezonie z problemami zdrowotnymi, co przekłada się na wyniki. W sobotę 25 października obornicki zespół ponownie wybrał się w daleka podróż. 
Artur Klopsteg zagrał w zespole Rebud Ostrovia Ostrów Wielkopolski w meczu z THW Kiel. Zdobył w nim jedną bramkę.
UKS Jedynka Morąg zremisował z SKF KPR Sparta Oborniki 31:31. W karnych lepsi byli gospodarze.
Mateusz Napierała zdobył 27 bramek w 4 spotkaniach i zajmuje 3 miejsce na liście najskuteczniejszych zawodników I ligi gr. 1. Jego drużyna sklasyfikowana jest obecnie na 10 pozycji.
W sobotę 20 września powraca po letniej przerwie Planeta Szczypiorniaka.
SKF KPR Sparta Oborniki zagra z KS Szczypiorniak Olsztyn. Będzie to pierwsze spotkanie we własnej hali w sezonie 2025/2026.
Spartanie zwyciężają w IV Memoriale im. Benedykta Łubińskiego w Buku.