Przejdź do głównej treści

Piaścik i Włudarczak jadą na konsultację szkoleniową

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka ręczna

Maciej Włudarczak w barwach BHT Piotrkowianin (fot. https://www.facebook.com/BHTPiotrkowianin?fref=ts)Łukasz Piaścik i Maciej Włudarczak dostali powołanie na konsultację szkoleniową do Łodzi. To decyzja trenera polskiej kadry piłkarzy ręcznych plażowych Arkadiusza Fajoka.

Do Łodzi trener powołał 18 zawodników w tym 2 oborniczan. Konsultacja odbędzie się zaraz po Wielkanocy w dniach 22-28 kwietnia.

Serdecznie gratulujemy!

SMS Kielce i SMS Kwidzyn zagrają o złote medale SMS CUP. W zespołach tych występują wychowankowie SKF KPR Sparta Oborniki.
Po wspaniałym meczu juniorzy młodsi SKF KPR Sparta Oborniki wygrali z ORLEN Wisła Płock. W sobotę zagrają o złote medale Mistrzostw Polski z drużyną z Legnicy.
SKF KPR Sparta Oborniki zagra o 18:00 spotkanie z ORLEN Wisła Płock. Kto tworzy kadrę obornickiego zespołu?
Juniorzy młodsi SKF KPR Sparta Oborniki rozpoczną o godz. 18:00 walkę o medale. 
SKF KPR Sparta Oborniki w weekend jest gospodarzem finałowego turnieju juniorów młodszych w piłce ręcznej. O przygotowaniach, ale także o klubie i kibicach, porozmawialiśmy z Wiceprezes SKF KPR Adrianą Urbaniak.
SKF KPR Sparta Oborniki będzie walczyła o medale Mistrzostw Polski juniorów młodszych w piłce ręcznej. To jednak nie pierwsze wydarzenie na tak wysokim szczeblu z udziałem obornickiego zespołu.
Oborniki będą gospodarzem finałowego turnieju Mistrzostw Polski juniorów młodszych w piłce ręcznej.