Juniorzy Sparty grają z WKS Wrocław

| eoborniki.pl | Sparta Oborniki - piłka ręczna

Sparta gra dziś mecz o miejsce 5. z wrocławianami14 marca KSF KPR Sparta Oborniki pokonała zespół ASPR Zawadzkie 31:30. Dzięki temu dziś zagra o miejsce 5.

Odbywające się w Obornikach Mistrzostwa Polski juniorów w piłce ręcznej dobiegają końca. W przedostatnim dniu drużyny walczyły w półfinałach oraz o szanse gry o miejsce 5.

PIĄTEK 14.03.2014

11:00 SKF Sparta Oborniki - ASPR Zawadzkie 31 : 30 (16:16)

13:00 PMOS Chrzanów - Śląsk Wrocław 31 : 32

17:00 Orlen Wisła Płock - MKS Kusy Szczecin 33 : 18

19:00 MTS Kwidzyn - KS Vive Targi Kielce 36 : 31

W najbardziej interesującym nas spotkaniu gospodarze po dramatycznej końcówce pokonali zespół z Zawadzkiego. Ostatnie 2 minuty oborniczanie grali w osłabieniu. Agresywna gra w obronie pozwoliła dowieź do osttaniej syreny wygraną. Niestety po tym spotkaniu liczba kontuzjowanych graczy wzrosła. Najbardziej zrozpaczony był Artur Klopsteg, który na początku 26 minuty musiał zostać zniesionym przez kolegów z parkietu. Najprawdopodobniej jest to poważna kontuzja kolana. Jego koledzy doznali drobniejszych urazów i dziś powinnismy ich zobaczyć w akcji.

Poniżej zestaw dzisiejszych meczy. O złote medale powalczą Orlen Wisła Płock z grupowym rywalem Sparty - MTS Kwidzyn. Zapraszamy wszystkich na halę przy ul. Obrzyckiej 88.

SOBOTA 15.03.2014

09:00 mecz o miejsca 7-8 PMOS Chrzanów - ASPR Zawadzkie .... : ....

11:00 mecz o miejsca 5-6 SKF Sparta Oborniki - Śląsk Wrocław .... : ....

13:00 mecz o miejsca 3-4 MKS Kusy Szczecin - Vive Targi Kielce .... : ....

15:00 mecz o miejsca 1-2 Orlen Wisła Płock - MTS Kwidzyn .... : ....

17:00 Uroczyste zakończenie turnieju

Sukces młodych szczypiornistów SKF KPR Sparta Oborniki

Obornicka czwórka zaprasza do klas sportowych o profilu piłka ręczna

SKF KPR Sparta Oborniki wygrała ważne spotkanie

Drużyna SKF KPR Sparta Oborniki wygrała z akademikami z Bydgoszczy i wyprzedziła rywali w tabeli 1 ligi.

Szczypiorniści wrócili z Gryfina bez punktów

Sparcie Oborniki nie udało się wywalczyć punktów na Pomorzu. Zespół PGE KPR Gryfino okazał się w ostatnich minutach spotkania skuteczniejszy.

Wygrana szczypiornistów z Usarem Kwidzyn

SKF KPR Sparta Oborniki okazała się lepsza od Usaru Kwidzyn. To był udany rewanż za mecz z pierwszej rundy.

Debiut Tobiasza Cebulskiego w reprezentacji Polski U18

Kolejny talent z zespołu SKF KPR Sparta Oborniki zaprezentował się w barwach narodowych. W meczu kadry Polski z Bośnią i Hercegowiną zdobył swoją pierwszą bramkę.