Przejdź do głównej treści

Szczypiorniści podziękowali za wparcie

| eoborniki.pl, SKF KPR Sparta Oborniki | Sparta Oborniki - piłka ręczna

Spotkanie szczypiornistów SKF KPR Sparta Oborniki z władzami Powiatu Obornickiego było okazją do podziękowania za wsparcie dla klubu.

Po zdobyciu Mistrzostwa Polski juiniorów przez SKF KPR Sparta Oborniki ważyły się losy całej drużyny. Ostatecznie postanowiono zatrzymać "złotych chłopców" w Obornikach. Pomocy udzieliło Starostwo Powiatowe, które pomogło w utworzeniu klasy w Liceum Ogólnokształcącym in. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach. W piątek 24 lipca przedstawiciele klubu i zawodnicy udali się z wizytą do władz Powiatu:

Odwiedziliśmy dzisiaj gościnne Starostwo Powiatowe w Obornikach gdzie zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez Starostę Obornickiego Panią Zofię Kotecką i Wicestarostę Obornickiego Pana Waldemara Cyranka. Podziękowaliśmy za utworzenie pierwszej w historii Obornik klasy sportowej o profilu piłki ręcznej w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach oraz za życzliwość i wsparcie dla naszego klubu. Cała nasza delegacja otrzymała okolicznościowe upominki a Pani Starosta już zapowiedziała swoją obecność podczas meczów naszych zespołów. Jeszcze raz za wszystko serdecznie dziękujemy

Po dwóch dniach rywalizacji w 1/4 Finału Mistrzostw Polski Juniorów wszystkie zespoły mają po 3 punkty. O awansie do Final4 zdecyduje niedziela 22.02.2026 r. Sprawdzamy harmonogram spotkań w Obornikach.
Juniorzy SKF KPR Sparta Oborniki rozpoczęli turniej 1/4 finału od efektownego zwycięstwa z Port Service Wybrzeże Gdańsk. Przed nimi kolejne wyzwanie – w sobotę, 21.02.2026 r. o godz. 18:00 zmierzą się z Siódemką Miedź Legnica.
SKF KPR Sparta Oborniki rozpoczęła 1/4 Finału Mistrzostw Polski Juniorów od efektownego zwycięstwa. Dziś, 21.02.2026 r., przed zespołem kolejne wyzwanie. Stawką może być awans do turnieju półfinałowego.
Juniorzy SKF KPR Sparta Oborniki zagrają w weekend o awans do strefy medalowej Mistrzostw Polski. Rywale są niezwykle wymagający!
Juniorzy SKF KPR Sparta Oborniki zagrają o strefę medalową w hali przy Obrzyckiej 88. Znamy już przeciwników obornickiego zespołu.
Juniorzy Sparty wygrali z Czarnymi Olecko 46:42. Dzięki temu zapewnili sobie awans do 1/4 Finału Mistrzostw Polski, a dodatkowo będą gospodarzem decydującego o awansie do strefy medalowej turnieju. 
Juniorzy SKF KPR Sparta Oborniki zagrają o 12:00 z Czarnymi Olecko. Ten mecz zadecyduje kto awansuje do grona najlepszych 8 zespołów w Polsce.