fbpx

Lider podejmuje przy Objezierskiej Tarnovię

Obornicka Sparta podejmuje dziś przy ul. Objezierskiej Tarnovię Tarnowo Podgórne. Będzie to pożegnalny mecz Macieja Brauzy.

Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. Sparta po objęciu prowadzenia w tabeli IVligi dzięki wygranej w Międzychodzie podejmuje kolejnego rywala z czołówki. Tarnovia Tarnowo Podgórne plasuje się na 4 pozycji z 4 punkty straty do lidera. Dotychczas na wyjazdach przegrała z Wartą Międzychód i zremisowała w Kostrzynie. Porażkę ma zaliczoną także na własnym boisku, kiedy to 2 tygodnie temu przegrała z 1920 Mosina. Przed tygodniem wysoko pokonała jednak Isrkę Szydłowo aż 6:3. Przed rokiem zespoły podzieliły się punktami po remisie 1:1, a w spotkaniu rewanżowym lepsza była Tarnovia wygrywając 2:0.

Spotkanie dzisiejsze będzie mialo jeden ważny akcent. Grę w piłkę nożną kończy Maciej Brauza. Karierę planował zakończyć juz rok temu, ale zrobi to ostatecznie dziś. Warto więc wybrać się na stadion przy ul. Objezierskiej, aby podziękować "Burzy" za grę i dostarczane emocje.