Remis Rożnovii. Kolejne bramki Sołowieja

| Łukasz | Rożnovia Rożnowo

3 bramki Roberta Sołowieja pozwoliły Rożnovii wywalczyć remis w meczu z GKS lll Tarnovia Tarnowo Podgórne.

Niedzielne spotkanie Tarnovii i Rożnovii określano mianem meczu o 6 punktów. Gospodarze niedzielnego spotkania mają rozegrane 2 mecze mniej niż rywale. W przypadku pokonania Rożnovii znacząco poprawiliby swoje szanse na awans do ligi okręgowej. Remis nie zadowala żadnego z tych zespołów.

Mecz rozpoczął się od lepszej gry GKS. To gospodarze byli agresywniejsi i to oni wypracowywali sobie sytuacje strzeleckie. To przełożyło się na wynik w pierwszych 45 minutach. Tarnovia wykorzystała bowiem szanse. Rożnovia przegrała zasłużenie pierwszą odsłonę 0:2.

Drugie 45 minut to przemiana zespołu gości. To oni dominowali na boisku i zdobyli 3 bramki. W kolejny meczu skutecznością popisał się Robert Sołowiej zdobywając wszystkie bramki dla Rożnovii. Niestety dla gości GKS nie poddał się. Tuż przed końcowym gwizdkiem Tarnovia doprowadziła do stanu 3:3.

Remis na pewno zadowolił zespoły Lipskiego Klubu Sportowego, Kłosa Głowo i LZS Otorowo. LKS ma szansę przeskoczyć dziś w tabeli Rożnovię, jeśli wygra w Obrowie.

Bramka Jabłońskiego w Pile. Rożnovia zdobyła 5 bramek!

Dwie bramki zdobyła Sparta Oborniki w Pile. Niestety jedna z nich była samobójczą.

Rożnovia została w lidze okręgowej. Kto będzie jej trenerem?

Rożnovia Rożnowo zakończyła sezon 2022/2023 sukcesem. Po heroicznej walce w rundzie wiosennej utrzymała się w lidze okręgowej.