fbpx

Orkan znów wygrywa, sędzia wyrzucił trenera P. Kucharskiego (film)

Orkan Objezierze pokonał 1 maja zespół Byków z Obrowa 3:2 (0:1).

Po remisach z Orłem Łowyń i Patrią Buk Orkan przegrał w Ostrorogu z Nałęczem 1:2. To była pierwsza przegrana tego zespołu w tym sezonie. Niestety spory w tym udział miał sędzia. Po tej serii spotkań bez wygranej objezierzanie podejmowali Byki Obrowo. Drużyna walczy o 4 miejsce w tabeli, które może dać jej awans o klasę wyżej. Spodziewane były emocje i te były!

Pierwsza część spotkania zakończyła się prowadzeniem gości po bramce z 16 minuty. Wg osób, który widziały sytuacje z boku boiska, sędzie nie zauważył ewidentnego spalonego. Niestety pomimo kilku sytuacji, w szczególności jednej Dawida Golona, Byki do przerwy nie straciły żadnej bramki.

Druga odsłona to wyraźna zmiana tempa rozgrywania akcji przez gospodarzy. Orkan atakował rywali znaznie bliżej jego bramki. Przyniosło to szybki efekt. Najpierw Krystian Morka tylko dołożył nogę do piłki podawanej przez Kamila Dopieralskiego. Chwilę potem przypomniał o sobie Dawid Golon i Orkan objął pierwsze w tym meczu prowadzenie. Niestety nie było ono ostateczne. Byki bowiem tego dnia były dobrze dysponowane i odrobiły jednobramkową stratę. 

Goście nie cieszyli się z tej bramki długo goście z Obrowa. Dawid Golon odblokował się na dobre i zdobył bramkę z rzutu wolnego. Obie drużyny starały się strzelić jeszcze kolejne bramki, ale wynik już się nie zmienił. Orkan Objezierze pokonał Byki Obrowo 3:2 (0:1).

Zawodnicy w tym meczu byli mocno zmotywowani. Nie brakowało ostrych spięć, czy prowokacyjnych gestów. Sędzia nawet wyrzucił z ławki trenera Piotra Kucharskiego. Spotkanie dostarczyło wielu emocji i bramek. Takie spotkania chce się oglądać.

Zapraszamy do obejrzenia najważniejszych fragmentów spotkania między Orkanem i Bykami.